Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gulka pod gardłem


Gość michał

Rekomendowane odpowiedzi

mam 13 lat i od kilku dni jak śpiewam*spiewam od 6 lat na scenach* to czuję pod gardłem to znaczy pod żuchwą,pod grdyką tak jakby na końcu gardła czuję gulkę, jest to tylko jak spiewam,jak nie spiewam to nic nie czuję , czy moge miec problemy ze strunami głosowymi które zagrażają mojemu głosowi ? i czy jeśli miałem łądny głos to po mutacji tez będe miał ładny,jak pan z doświadczenia wie ?? ale najwaznejsze co robić z tą gulką - w oniedziałek nagrywam płytę i to 1000 000 tys sztuk nie mogę nawalić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moge miec problemy ze strunami głosowymi które zagrażają mojemu głosowi ? - raczej to nie ma nic wspólnego ze strunami głosowymi, które umiejscowione są w krtani, może to tylko wydaje Ci się, że tam coś jest w gardle, to zapewne efekt stresu, proszę o tym fakcie poinformować rodziców i ewentualnie skonsultować się z laryngologiem i czy jeśli miałem łądny głos to po mutacji tez będe miał ładny,jak pan z doświadczenia wie ?? - nie odpowiem na to pytanie, różnie z tym bywa, nie ma zasady ale najwaznejsze co robić z tą gulką - w oniedziałek nagrywam płytę i to 1000 000 tys sztuk nie mogę nawalić ?? - można skonsultować się z laryngologiem, ale raczej to nic groźnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×