Guz pod prawą brodawką u chłopaka

u?ytkownik
Michał z Bytomia

Witam

mam do Pana pytanie

ostatnio wyczuwam pod swoją prawą brodawką coś w rodzaju guza

czytałem że pojawiają się one u chłopców ok 14 roku życia, ale nie jak mam 19 lat

może to być rak piersi ??

pozdrawiam Michał

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
stapler

Niestety musisz zgłosić się do lekarza. Taki guzek raczej może świadczyć o zaburzeniach hormonalnych w Twoim organizmie, ale na 100 % nie można wykluczyć nowotworu. Po zbadaniu lekarz pewnie zaleci usunięcie guzka i przebadanie go histopatologiczne.

u?ytkownik
Marcinfire

Ja mam ten sam problem... Też mam 19 lat a za dwa miesiące 20. Kiedyś już miałem guzki w obu piersiach i znikły ale to właśnie w wieku ok 15 lat. Teraz wyczułem guzek ale w prawej piersi wiec jest to trochę dziwne. Jak się potoczyła Twoja sprawa kolego?

u?ytkownik
Marcinfire

No i co to może być??

u?ytkownik
Krzysiek021

Witam
Ja mam 15 lat i bolą mnie sutki przy mocniejszym ucisku. To coś w rodzaju małego guza pod sutkiem. Wstydzę się z tym iść do lekarza. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam Krzysiek

u?ytkownik
haemophilus

Ból może wynikać ze zmian hormonalnych zachodzących w Twoim organizmie. Prawdopodobnie guzek sam zniknie. Jednak lepiej, aby przyjrzał się temu lekarz.

u?ytkownik
Bartik98B

Ja mam 13 lat i mam w prawym sutku taki większy guzek ale od niedawna zauważyłem że w lewym sutku powstaje tak samo ale w obecnej chwili jest dużo mniejszy niż w prwaym.
Byłem u lekarza ale on powiedział, że to od dorastania ale na wszelki wypadek żeby pobrać krew.

Lecz w waszym wieku to niewiem.

u?ytkownik
kamil

Mam guzka w prawym sutku czy isc do lekarza

u?ytkownik
gonia

Muj syn ma 9lat ma w prawwym sutku guzek od niedawna boje sie cy to nie rak pomocy

u?ytkownik
Łukasz

Witam. Mam akie dwa pytania. Czy każdy guzek oznacza raka? I czy kazdy guzek musi byc usuniety?

u?ytkownik
paweł

Ja to tego *guzka* to mniałem tylko 2tygodnie (mam 14lat ) spoczątku myślałem że to rak ale dałem sb na luz i jakoś samo przeszło xD

u?ytkownik
radek

Ja mam też ten guzek pod prawym sutkiem. jak mocniej dotykam to boli troszkę. w jakim czasie może to przejść?

u?ytkownik
Mikołaj

Ja również go mam pod prawym sutkiem (14lat) sutek jest większy od lewego i przy mocniejszym ucisku zaczyna boleć i powiem szczerzę że trochę się wstydzę tego guzka kiedy jestem ze swoją dziewczyną, w jakim okresie to minie ?

u?ytkownik
Adrian

Mam to samo pod prawą brodawka cos jest boje sie dopiero dzisiaj to zauważylem 15 lat . Niewiem co z tym robic pomozcie

u?ytkownik
Rysiu *)

Tez mam cos takiego pod prawym sutkiem do jakiego lekarza sie z tym zglosic ?

Twoja odpowiedź