Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Białe owrzodzenia penisa


Gość bartłomiej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartłomiej

Na rzołądziu pojawiły się jasne małe brodawki dookoła żołądzia nie wiem co To jest i nie wiem jak sie tego pozbyć. może jakiś specjalny żel do chigieny intymnej. proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Bez badania trudno ocenić co to jest. Prawdopodobnie to prosaki czyli zaczopowane gruczoły łojowe. Należyta higiena tej okolicy powinna zlikwidować problem. Jeśli do tego nie dojdzie najlepiej w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość patison

Białe krosty na obwodzie żołędzi przypominające łuski to tzw. papilla coronis, czyli grudki perliste prącia. Nie jest to żadna choroba i nie można się tym zarazić - takie zmiany występują u co piątego mężczyzny. Dlatego dziwi mnie fakt, że *eksperci* (np. mój przedmówca) o tym nie wiedzą i sugerują, że mogą to być prosaki czy jakaś choroba, a niekiedy nawet próbują te zmiany *leczyć*! Oczywiście nie jest powiedziane, że u Pana występuje akurat ta niegroźna zmiana, ale proszę wpisać w wyszukiwarkę *grudki perliste* i porównać zmiany u siebie ze znalezionymi zdjęciami. Przykładowe zdjęcia znaleźć można pod adresem: http://www.grudkiperliste.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 19 lat. Choruję na przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego, na mosznie wystąpił nadmiar wiszącej, brzydko wyglądającej skóry. Objawy zapalenia powoli ustają, a skóra na mosznie bez zmian. W jaki sposób mogę to zmienić, i jakie są tego koszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×