Przepuklina wpustu żołądka

u?ytkownik
rafał

Witam stwierdzono u mnie zaczynającą się przepuchlinę wpustu do żełądka oprucz typowych objawów dochodzi jeszcze jeden mianowicie jakby ściskanie duszenie w gardle ciepły i słaby oddech cały czas w tym momęcie ziewam gdy lekko przycisnę prawą stronę brzucha w kierunku lewym wszystko ustępuję gastrolog stwierdził że to nerwica a nie przyczyny przepuchliny ale zastanawia mnie jak ucisnę tak jagby żeładek bym lekko przesunął przestaję może pan coś poradzi proszę o odpowiedż pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
stapler

Raczej to rzeczywiście symptomy nadpobudliwości nerwowej. Takie objawy jak Pan opisuje nie występują w przypadku przepukliny rozworu przełykowego. To prawdopodobnie tylko złudzenie, które przyporządkowuje sobie Pan do choroby.

u?ytkownik
Tomson3000

Witam. Byłem ostatnio na gastrologi i lekarz mi powiedział ,że mam problem właśnie z wpustem żołądka nie chodzi tak jak powinien jest spowolniony. A ja mam cały czas wrażenie jak bym coś miał w przełyku i nie mogę tego połknąć i to jest chyba wina tego wpustu. Zuważyłem ,ze jak mam jakieś zajęcie to nie odczówam tego objawu. Wydaje mi się ,że jest to na tle nerwowym. Jak leczyć tą chorobę wpustu ???

Twoja odpowiedź