Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek na pachwinie


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Mam coś podobnego do guza co pojawiło się na pachwinie z dnia na dzień jest to dosyć duże fioletowe i bardzo boli. Ostatnio pękło i leje się z tego krew. W nocy zmieniałam cztery razy opatrunek. Ból jest tak wielki że mam problemy z chodzeniem.Smarowałam to maścią cynkową ale nic nie pomogło. Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem co to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez badania trudno określić co się dzieje, co to może być. Być może to powiększony, zmieniony zapalnie węzeł chłonny. Trzeba w tej sprawie pilnie udać się na konsultację bezpośrednio do swojego lekarza rodzinnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! 4 dni temu zauwazylem ze na prawej pachwinie zrobil mi sie guzek , odrazu zlapal mnie niepokoj , na nastepny dzien bylem na basenie co rowna sie z wysilkiem itd , mam 14 lat wiec takie atrakcje ciesza , ale po basenie guzek o niewiele sie powiekszyl , w sobote guzek nieco zmalal ale i tak gdy biodra * wypycham * przed siebie to widac tego guzka , dzis jest niedziela i guzek dalej jest , myslalem ze to wezly chlonne ale zaczalem o tym duzo czytac i boje sie ze to moze byc przepuklina . w zasadzie nic mnie nie boli , od czasu do czasu moze czuje cos jakby ktos mnie lekko udezyl w podbrzusze ale jest to tak niewielki bol ze prawie go nie czuje i w niczym mi nie przeszkadza , guzek jest wielkosci fasoli i przy nacisku odczuwam bol , nie zaden paralizujacy ale taki poprostu bol , do lekarza oczywiscie sie udam bo nie chce pozniej miec problemow , prosze powiedzcie mi jesli to przepuklina to czy mozna ja w wczesnym stanie wyleczyc jakos inaczej , nie chirurgicznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ostatnio zauważyłem na pachwinie po prawej stronie guzek. Nie do końca wiem czy to guzek ponieważ znajduje się on na skórze ( mogę go ze skórą *podciągnąć* i nie sprawia mi to jakiegokolwiek bólu) Nie wiem może to pryszcz jakiś ? albo po prostu coś mi wyskoczyło. Dodam, że ok. 2 tyg temu z 15 cm od tego *guza* miałem kleszcza i w tym miejscu zrobiło się zaczerwienienie- być może ma to jakiś związek. Z góry dziękuje za jakąkolwiek odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×