Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek na górnej szczęce


Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

Od prawie roku nad jedynka raz w tygodniu mam zmieniany drenaz,w ciagu roku mialam juz usuniete cztery zeby,wszystkie byly leczone kanalowo,ale nie udalo sie ich uratowac,nowe zdjecie rendgenowskie wykazolo nastepny zab do leczenia kanalowego po lewej stronie wlasnie jestem w trakcie leczenia Po prawej stronie bolala mnie szczeka zdjecie nic nie wykazalo,dentysta kilkakrotnie otwieral zeba i czyscil teraz mam zalozona plombe.Po tej samej stronie od kilku tygodni pojawil sie guzek z zewnetrznej strony na koncu,dentysta mowi ze moze osemka mi wychodzi,ten guzek boli przy dotyku i jest twardy.Dodam ze siodemki niemam,a wszystko to dzieje sie na gornej szczece i jestem na chyba juz trzeciej od miesiaca terapi antybiotykowej.Prosze o pomoc co mi moze byc: Lecze sie w Niemczech,byc moze nie rozumiem wszystkiego co lekarz do mnie mowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za porade zrobilam dokladnie tak jak mi poradzono.Wczoraj rano poszlam do swojego dentysty,zrobil zdjecie rtg,z tym zdjeciem po trzech godzinach bylam juz u lekarza specjalisty na konsultacji,po nastepnych trzech godzinach bylam juz po zabiegu usuniecia osemki.poniewaz byla taka koniecznosc.Dzis jestem juz po kontroli jest wszystko dobrze.Bol i opuchlizna za pare dni zniknie.Jestem szczesliwa ze tak szybko wszystko sie skonczylo.Za tydzien czeka mnie nastepny zabieg nad gorna jedynka.Jestem dobrej mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×