Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Apirectum czopki propolisowe z kwasem hialuronowym


Gość Gosia K

Rekomendowane odpowiedzi

Panie doktorze. Proktolog cały czas zaleca mi na szczelinę odbytu czopki Posterisan. Są rewelacyjne chociaż mam nawroty krwawień i ból po wypróżnieniu. Są również drogie. W ciągu dwóch miesięcy kosztowało mnie to ok.700 zł. Chciałabym zapytać czy np. Apirectum też mogę stosować? Są dużo tańsze. I czy można je stosować dłużej niż jest zalecone w ulotce tzn. 5-10 dni. A może inne tańsze czopki? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można stosować oczywiście tańsze czopki, lecz niestety trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że będą mniej skuteczne. Czopki Apirectum też można stosować nawet dłużej niż 10 dni, ale raczej do miesiąca nie dłużej. Można spróbować terapii naprzemiennej czyli po serii czopków z Posteriasanem z przerwą bez i następnie czopki Apirectum. Najlepiej jednak sposób użycia uzgodnić z proktologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo pomogły mi czopki Apirectum. Stosowałam je na noc z maścią Proktosedon (maścią smarowałam na zewnątrz). Natomiast w dzień używałam tylko maści Proktosedon. Maść jest trochę droga, ale warta zakupu. Na reklamowane specyfiki jak dla mnie szkoda pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w ciąży i używam czopków Apirectum ale trudno to nazwać używaniem bo po 20-30 minut biegnę do toalety. Zastanawiam się czy cokolwiek się wchłonie przez ten czas. Nie jestem w stanie utrzymać tego dłużej bo działają jak środek przeczyszczający u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałam Czopkow będąc jeszcze w ciąży jak dla mnie są rewelacyjne... Chce zakupić kolejne z powodu nagrody po porodzie a inne czopki i maści nic nie pomagają... Znów mam problemu z siedzeniem a nawet chodzeniem, a w nocy wg. nie sypiam...&#128550*&#128550*&#128550* Także zaraz z rana lecę do apteki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×