Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból na dole pleców po lewej stronie podczas ruszania się


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

To być może bóle związane z patologią w zakresie kręgosłupa. Trzeba rozważyć wykonanie RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. O tym musi zadecydować lekarz po bezpośrednim badaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 30 lat i od roku mam ból lewej dolnej strony kręgosupa. Objaw przy chodzeniu,luznych zwrotach, bieganiu ból przeszywający trwa może dwie sekundy.Robiłem RTG nic nie wykazało maści nie pomagają a ból powraca częsciej potrzbuję fachowej opini ,rady dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.,ja od kilkunastu lat leczę się na silne bóle kręgosłupa lędzwiowego.Ból jest tak silny ,nie mam chwili bez bólu.RTG,rezonans magnetyczny i nie stety odsyłana jestem od specjalisty do specjalisty .,a ból nasila się .już tracę nadzieje ,nie wiem czy wogóle jest sens robienia badan ,czekania w kolejkach do specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miewam ból co pewien okres czasu, ostanio kilka miesięcy temu, ale gdy się pojawia mam problem z wyprostowaniem się oraz chodzeniem, poprostu nie mogę wyprstować się w stu procentach. Jestem zaniepokojony ponieważ ostatnio odczuwam przy tym bół brzucha, jądra, oraz ból od biodra do kolana lewej nogi, ból trwa zazwyczaj kilka dni i występuje w formie pulsacyjnej. Prześwietlenia nic nie wykazały obecnie czekam na rezonans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od dwóch dni odczuwam ból pleców w lewej dolnej partii, promieniuje on bardziej pod lewe żebro i jest nieustanny. Mam problemy z jelitami, męczą mnie dosyć często biegunki, jestem po cholecystektomii, od operacji minęło 1,5 roku. Nie wiem co z tym robić dalej, ponieważ ból się nie zmniejsza. Proszę o konkretną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek

witam, ja odczuwam raz na jakiś czas , na okres kilku dni, silny ostry pulsujący promieniujący ból w okolicy dolnej lewej części kregosłupa. Dodam że mam skolioze na całym kregosłupie i trenuję bardzo cieżko różne sporty: piłke nożna, biegi, basen ,siłownia,sporty walki, bez różnicy czy jest + 40 czy -20 . Mam 18 lat, proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja juz od kilku miesiecy miewam bol po lewej stornie pleców na dole. pracuje w sklepie spozywczo-monopolowym . Dzwigam przenosze i chodze z miejsca na miejsce bol nasila sie po okolo 2-3 godzinach pracy i strasznie boli . czesto tez przy noszeniu zakupów i siedzeniu . zauwazyłam rowniez ze strasznie dretwieja mi rece i nogi . Byłam u lekarza pierwszego kontaktu ale nie przejeła sie tym bardzo na to ze mnie boli moze z tego wzgledu ze mam 25 lat . Dała mi przeciwbolowe ktore nie pomagaja. co mam robic gdzie isc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 13 lat i strasznie boli mnie lewa dolna strona pleców nawet jak leze caly czas baz przerwy jak leze na plecach to boli mnie dolna lewa strona brzucha jak leze na brzuchu to dolna plecow bardzo sie niepokoje poniewaz miesiąc czy 2 temu chorowalam na odwodnienie i musialam lezec w szpitalu to teraz pije duzo wody ja nie jestem dobra w sporcie nie sądze zebym miala sie mało ruszac poniewaz bawie sie z dziecmi moimi siostrami 4 sióstr co to moze byc naprawde sie niepokoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×