Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie penisa po oddaniu moczu


Gość Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co jest jedna rada załatwić się np o godz 7*00 i nie korzystać z wc przez 10 godzin to wam pomoże nie będzie szczypać jak oddajecie mocz . Tylko jest warunek przez min 10 godzin lub do 12 godzin wam nie można się załatwiać ani sikać ani robić co innego prosta rada . Każdy Facet potrafii nie załatwiać się przez mi 10 godziny czyli od 7*00 do 17*00 - 10 godziny minie lub czyli od 7*00 do 19*00 - czyli 12 godziny minie Nie korzystać z wc i mało pić albo dużo ale nie latać co parę godzin do wc tylko posiedzieć i wytrawać te 10 lub 12 godzin bez wchodzenia do wc prosa sprawa polecam ja korzystam z tej metody i jestem super dobrze się czuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonimowy gosciu

moja podpowiedz jezeli macie zolty mocz to pijcie duzo najlepiej cos z cytryna ja mialem zakazenie drog moczowych (bol penisa podczs oddawania moczu) (krew w moczu) strasznie bolalo to mi lekarz przepisal paracetamol 1000mg analnie +antybiotyk anlnie niepamietam jak sie nazywal ale sie go przyjmowalo analnie po przez pupcie po 3 dniach nic mi nie bylo ale tabletki musialem uzywac jeszcze przez 2 tygodnie zeby infekcja(resztki co po niej zostaly nie powrocila). dzis tez mam taki problem biore paracytamol 1000mg zwykly oraalnie nie pomaga jezeli nie przestanie to ide do lekarza (choroba trwa juz 2 dni) Polecam nie odkladajcie wizyt u lekarza Ja oddkladalem i nie mam teraz 1 jadra bo byla infekcja i jadro umarlo amputacja byla konieczna DLATEGO 2 MAX 3 DNI NIE PRZEJDZIE TO DO LEKARZA NAWET JEZELI TO JEST WSTYDLIWE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2017 o 13:59, Gość Kamil napisał:

Wiecie co jest jedna rada załatwić się np o godz 7*00 i nie korzystać z wc przez 10 godzin to wam pomoże nie będzie szczypać jak oddajecie mocz . Tylko jest warunek przez min 10 godzin lub do 12 godzin wam nie można się załatwiać ani sikać ani robić co innego prosta rada . Każdy Facet potrafii nie załatwiać się przez mi 10 godziny czyli od 7*00 do 17*00 - 10 godziny minie lub czyli od 7*00 do 19*00 - czyli 12 godziny minie Nie korzystać z wc i mało pić albo dużo ale nie latać co parę godzin do wc tylko posiedzieć i wytrawać te 10 lub 12 godzin bez wchodzenia do wc prosa sprawa polecam ja korzystam z tej metody i jestem super dobrze się czuję

Ile dni musiałeś tak robić, żeby przestało piec i szczypać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tu za bzdety piszecie, właśnie wręcz odwrotnie. TO że faceta piecze, to znaczy że ma raczej jakąś bakterię, którą jeśli nie jest w wysokim stężeniu, można po prostu wypłukać, dokładnie tak - wypłukać. Trzeba pić, pić i jeszcze raz pić. Mocz mocno żółty oznacza duże stężenie wszystkich syfów które organizm wydala z płynem przez faję co tworzy mocz - a im jaśniejszy, tym znaczy że nie ma tylu bakterii i innego syfu w płynie który wydalasz. Jeśli nie masz dużego stężenia bakterii, to pij, pij i jeszcze raz pij, tak jak tu ktoś wspomniał - kwaśne, wodę z cytryną, żurawinę itp. Pij i sikaj i tak ile możesz. Natomioast jeśli masz duże stężenie bakterii (stawiam na Esccherichę coli), to i tak czeka Cię antybiotyk - zrób badanie które się nazywa Posiew moczu i z wynikiem do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej łapiesz jakąś infekcję. Zaopatrz się w Octenisept i stosuj kilka razy dziennie (często również myj się w tamtejszych okolicach). Łącząc oba sposoby, objawy szybko powinny minąć. Jeśli jednak byłoby w Twoim przypadku inaczej nie czekaj i udaj się do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×