Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podwyższone ESR


Gość magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdalena

witam , bylam po odbior wynikow u mojego lekarza ... powiedzial ze jest wszystko w jak najlepszej formie tylko ze ESR jest podwyzszone , dal mi kolejne skierowanie na badanie krwi . prosze mi powiedziec , czy ESR tzw OB to oznacza cos powaznego ? nie mialam wtedy zadnej infekcji , miesiaczki itp . a jednak jest podwyzszone . prosze mi powiedziec takze czy jak zbadalam sobie krer to moge byc pewna ze nie mam bialaczki ? bo sie pytalam mojego doktora to tylko sie usmial . powiedzial ze nic na to nie wskazuje w wynikach . ale mnie martwi to podwyzszone OB ... czy to wskazuje ze moge miec jakis nowotwor ? , tylko ze mnie nic nie boli , czyje sie dobrze ... nie narzekam . mam dopiero 21 lat . dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość magdalena

doktor nie powiedzial mi dokladnie ile mam , powiedzial tylko ze jest pewien ze to OB sie zmniejszy , przy nastepnym badaniu , skierowanie na badanie dal mi za miesiac . dlaczego tak pozno ? 2dni przed dzwonilam do recepcjonistki , powiedziala ze mam wszystko dobrze.Nic nie wsponinajac o podwyzszonym OB , mi sie wydaje ze mam podwyzszone lekko , poniewaz , jak recepcjonistka powiedziala ze mam sie nie martwi ze wszystko ok , a lekarz skierowal na badanie dopiero za miesiac takze watpie czy to by bylo bardzo podwyzszone... bo jezeli by bylo , sadze ze dal by mi skierowanie na juz , zebym zrobila badania. a prosze mi powiedziec od czego moze byc podwyzszone OB ? czy jezeli czyje sie b.dobrze , to oznaka jakiegos Raka ? dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×