Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uczucie, że coś stoi mi w gardle


Gość marcin z łomży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin z łomży

Od jakiegoś czasu mam dziwne uczucie że coś stoi mi w gardle nie mam tak cały czas gdy to się pojawia ciężko mi przełknąć ślinę i chce mi się wymiotować i mam dziwne uczucie że zaciska mi się gardło pije dużo wody chcąc to połknąć ale nic z tego dodam tylko z jestem palaczem.czy to coś poważnego? dodam że od kilku dni mam te uczucie codziennie i w nocy często budzę się gdyż zasycha mi w gardle gdy odchylam głowę w dół lub do góry uczucie to się nasila ale gdy jem lub pije nie mam problemów z połykaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego, który skieruje Pana do laryngologa, gastroenterologa lub chirurga. Bez badań trudno powiedzieć czy przyczyną jest faktycznie nieprawidłowa zmiana znajdująca się w przełyku czy tylko stan zapalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin z łomży

od dzisiaj jak połykam ślinę coś mi strzela w gardle i to dosłownie mam takie wrażenie że coś mi tam przeskakuje podczas połykania śliny czytałem na innych forach że to też może być nerwica gardła czy to możliwe???????? bardzo proszę o pilną odpowiedź gdyż tylko tej nocy 3 razy wymiotowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam podobnie już nerwowo nie wytrzymuje,Ja mam od jakiegoś czasu problemy z zatokami.tz. wydzielina spływa mi z zatok po tylnej ściance ,a jak to jet taka kluska to siedzi mi to tak jakby pod podniebieniem i uciska gniecie ma się wrażenie, ze to w gardle Wiem,ze to tam u góry ,a ja nie umiem tego odchrząknąć i wypluć,a jak już mi się uda to jest ok ale na chwile. I tez czasami jak przełykam ślinę jakby mi coś przeskakiwało w gardle i cały czas mam sucho jak przełykam . chodzę po lekarzach i nic:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze byc nerw, mialam to lekarz kazal mi sie uspokoic. a najgorej jest wtedy jak o tym myslisz e to masz. sprobuj o tym zapomniec, zobacz jaka jest wtedy reakcja, jesli nie ustąpią objawy to koniecznie do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzykanie w gardle przy połykaniu może mieć związek z zawadzaniem chrząsfek krtani o kość gnykową. Mi doskwiera właśnie takie strzykanie podczas połykania śliny i gwizdania, jakby coś zawadzało o kość gnykową... Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wiolka

OD kilku dni mam uczucie takie jakby mi cos stało w gardle jak cos zjem albo wypije to objawy nie ustępuja ,w nocy jest najgorzej jest mi ciagle nie dobrze co to moze byc pomożcie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam prorblem od 3 dni mam takie uczucie .ze tak bym miala jakąś kulke w gardle. jak przeykam siline to jest normalnie ale mnie strasznie boli gardlo w nocy musze wstawac,zeby zjesc cos twardego zeby to przełknąć razem z ta gulka.. nie wiem co to jest i strasznie sie tego obawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem , kilka miesięcy miałem kluchę w przełyku krórej nie mogłem odkrztusić , a od wczoraj coś mi uwiera . Gdy beknę to na chwilkę przestaje , a po przełknięciu śliny wraca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×