Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jak wygląda przebieg operacji przepukliny kręgosłupa? po jakim czasie zaczyna się chodzić?


Gość Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Operacja za miesiąc - w marcu 2016 - przepuklina L4 - L5. Mam 27 lat i zwlekałem dwa lata z położeniem się pod nóż no ale decyzja zapadła. Całe życie się zmieniło przez te dwa lata bólu a kto wie co to dopiero będzie? Pozdrawiam koleżanki, które straciły znajomych i zostały bez perspektyw na życie tj. prace i rodzinę. Chętnie porozmawiam jeśli jest tu jeszcze któraś z Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

Witam wszystkich potrzebuje podpowiedzi co i jak opiszę krótko.w listopadzie podnosiłem wersalkę w pracy i cos mi strzykało w lędźwiowym.Właśnie odebrałem wyniki rezonansu-L2-3 uciska worek oponowy 5mm,L3-4 5mm.,L4-5 6mm,L5-S1 9mm. Co mia najbardziej martwi to taki cos*Wysoki sygnał przepuchliny w T2 odpowiada pęknięciu pierścienia włóknistego* co to jest T2 gdzie sie znajduje i co dalej ztym zrobić w środę mam wizytę u Nełrochirurg.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Aniu,czytajac Twoj opis przed i po opracjia wydawalo mi sie ze czytam o sobie ,jastem 8 tygodni po operacji,,ogolnie czuje sie dobrze,ale wystepuja jeszcz pewne odretfienia,wrazenia ze prad przelecial od krzyza do piet,ale to drobiazg z tym co bylo.Pozdrawiam zycze szybkiej poprawy,a do wszystkich co czekaja na operacje ,nie bac sie i nie czekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karol 34 l

Witam. Miesiąc temu doznałem urazu kręgosłupa. Po badaniach rezonansem okazało się że mam obustronną przepuklinę jądra miażdżystego L5/S1 i szereg innych wad. Chiropraktyk zalecił wizytę u neurochirurga. Jeżeli zna ktoś takiego zaufanego w Lublinie lub Warszawie to byłbym wdzięczny za namiary. Pewnie nie obejdzie się bez operacji 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×