Ból pod łopatka

u?ytkownik
Olga

Witam! Mój problem to bardzo silny ból pod lewa łopatka który zjawił się nagle wczoraj gdy szłam na spacerze po tem chciałam podnieść syna,który upadł i ból się nasilił jeszcze bardziej.W nocy nie mogłam spać i musiałam leżeć w jednej pozycji czyli na plecach ponieważ każdy mały ruch ręka lub ogólnie nasilał ból.Dzisiaj tak samo boli czasami mnie,j czasami więcej, a najgorsze jest to że nawet nie mogę dobrze sie wyprostować. Moje pytanie jest takie czy to możliwe że wypadł mi dysk czy to coś innego jak tak to co?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
stapler

Trudno mi określić bez badania* na pewno w tej sprawie trzeba bezpośrednio udać się do lekarza. Ból rzeczywiście może być pochodzenia od kręgosłupa (np. dyskopatii) lub jest to nerwoból spowodowany podrażnieniem nerwu obwodowego.

u?ytkownik
Silje

Miewam to czasem . Mówią starsi - przewiało cie. Ale to jakby cos w plecach przeskoczyło. Mam skoliozę kręgosłupa szyjnego. Miewam migreny. Podejrzewam że wszystko to ma ze sobą coś wspólnego . Na migreny dostałam lek przeciwbólowy. Skolioza stwierdzona i ... tyle w tym temacie. Tym razem znowu bola plecy a moje wypróbowane lekarstwo to tabletki przeciwbólowe i ruch mimo bólu.

u?ytkownik
ada

Ach! Ci nasi lekarze są całkiem dd a nawet i to nie. Traktorzysta lepiej by leczył niż lekarz

Twoja odpowiedź