Rak płuc i terapia dr Gersona

u?ytkownik
Monika L.

Witam!
Mój tata ma raka płuc, jest za duży do zoperowania i przerzut-guz na nodze. Jest po pierwszej i ostatniej chemioterapii, radiologii też podobno nie mogą już zastosować. Chciałabym zapytać, czy ktoś słyszał o terapii dr Gersona? Czy wierzycie, że to działa, może ktoś z tego korzystał?
Czy w takim przypadku plastry detoksykacyjne KINOTAKARA, sok z NONI coś pomogą, czy to wyrzucanie pieniędzy w błoto, bo tanie nie jest? Zgodnie z tą terapią bardzo ważne jest oczyszczanie organizmu z toksyn, jednak nie wiem czy tata będzie chciał stosować lewatywy, a te plastry są mniej problemowe w użyciu.
Słyszeliście może o produkcie Transfer Factor Plus - minerały poprawiające odporność, ukł. immunolog. hamuje wzrost komórek nowotworowych itd.?
Czy te minerały nie zaszkodzą tacie? Czy to działa w ogóle? Czy ktoś zna te produkty na tyle, żeby mi je polecić? Sama nie wiem co mam robić, bardzo proszę o radę
Z góry dziękuję.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
stapler

Musi Pani zdawać sobie sprawę, że w tak posuniętym, zaawansowanym procesie raka płuc, gdzie nie ma już żadnych możliwości medycznych leczenia skuteczność jakichkolwiek leków jest znikoma.
Jeśli ojciec ma nadzieję, wierzy w skuteczność takich leków, są one zarejestrowane jako produkt leczniczy właśnie w przypadkach nowotworów oczywiście można spróbować ich skuteczności.

u?ytkownik
Zdzislaw.

Wpisze pani haslo w komputer,Lekarstwo na Raka Dr. Georga Ashara tam sa filmy jak to zastosowac leczy wszystkie rodzaje Raka sam to stosuje pozdrawiam Zdzislaw.

u?ytkownik
Zdzislaw.

Wpisze pani haslo w komputer,Lekarstwo na Raka Dr. Georga Ashkara tam sa filmy jak to zastosowac leczy wszystkie rodzaje Raka sam to stosuje pozdrawiam Zdzislaw.

Twoja odpowiedź