Narośl pod językiem

u?ytkownik
Piotr

Witam. Tydzień temu wyrosła mi pod językiem dziwna narośl. Jest ona takiego samego koloru jak ściany jamy ustnej. Jest stożkowatego kształtu, nie jest bolesna, ale powoduje uczucie dyskomfortu. Zastanawiam sie co to wogóle może być?

załączam link ze zdjęciem:
http://picasaweb.google.pl/agnieszkagrabias/Pulpit?authkey=Gv1sRgCPfX1p7Zvt238wE#5417047462966135042

Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
stapler

To prawdopodobnie przerost niewielki gruczołów ślinowych. Nic groźnego. Jeśli zmiana się samoistnie nie wycofa najlepiej w tej sprawie skonsultować się z laryngologiem.

u?ytkownik
knabo

A czy czasem nie jest to włókniak miękki?

u?ytkownik
stapler

Może, ale raczej tak nie wygląda. Musi bezpośrednio zbadać to lekarz najlepiej laryngolog.

u?ytkownik
iro

Siema
i c oto wokoncu bylo? bo tem mam takie cos

u?ytkownik
Aga

No ja też mam takie coś, z tym, ze to boli i widzę ewidentne zapalenie. Jest malutkie, jakby kosmek pod językiem sie powiększył, to chyba brodawka powiększona, ale dlaczego i kiedy zniknie?

u?ytkownik
anonimek.

Ja prawdopodbnie mam to samo .. jest taki guzek pod językiem , jak jem lub mówie to czuję jakby sie powiększało i boli ...

u?ytkownik
w

Też to mam, mógłby ktoś odpowiedzieć cop to jest i co z tym zrboić?

u?ytkownik
Martyna

Proszę, napiszcie co to było i jak to leczyć. Byłam u laryngologa, nie wiedziała kobieta kompletnie, co mi jest i skierowała mnie do chirurga szczękowego. Już mam dosyć bezsensownego latania po lekarzach...Wystarczyłoby, że napiszecie, jak to wyleczyć i który specjalista powinien si e tym zająć

u?ytkownik
ania

Boli pod jenzykie a szma niewiem co to jest

Twoja odpowiedź