Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nie mogę odciągnąć napletka za rowek


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17 lat i mam wielki problem mianowicie gdy mój penis stoi to mój napletek nie chce zejść do rowka żołędziowego, a gdy jest w stanie spoczynku to zrobię to bez problemu. Mam dylemat czy należy się udać z tym do lekarza czy to z czasem przejdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno należałoby w tej sprawie skonsultować się najlepiej z urologiem. Takie objawy mogą świadczyć o niepełnej stulejce lub zbyt krótkim wędzidełku napletka. Czasami w takich wypadkach potrzebne jest leczenie zabiegowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem o tusz główka penisa jak zauważyłem jest połączona ze skórką od penisa kiedy zdejmuje skórke z główki ona nie zatrzymuje się tylko wraca do połowy główki co mam z tym zrobić? czy bd mi to przeszkadzało w sexie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno może wywoływać problemy w czasie współżycia seksualnego. Oznacza to zbyt krótkie wędzidełko napletka. Takim problemem powinien zająć się urolog. Z reguły konieczny jest zabieg plastyki takiego wędzidełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 17lat w czerwcu kończe 18 jeżeli wtedy udam sie z tym problem do urologa to nie bd problemu iż nie chce chodzic w tych sprawach po lekarzu z rodzicami? problem nie narośnie chyba ? mam również pytanie co do takiego zabiegu czy występują jakieś komplikacje i czy można z tym sie udać do każdego pierwszego lepszego urologa czy lepiej do jakiejś lepszej kliniki denerwuje mnie ten problem i szukam pocieszenia w tych forum ale na każdym pisza co innego...?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rownierz mam ten problem co Darek. Napletek sie zsuwa bez problemu zarowno w spoczynku jak i erekcji. Ale wraca na zolandz. Czy nie ma innego wyjscia jak tylko urolog? Prosze o pomoc. Ps. Sory za jezyk ale mam angielska klawiature

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz spokojnie poczekac do 18 i wtedy pójść samemu do lekarza . NIc sie nie stanie . Nie musisz tez udawac sie do kliniki ale powinienes troche poczytac o lekarzu do którego bedziesz sie wybierał, posłuchac opinii o nim . Jesli jestes z Poznania lub okolic to polecam dr Tondela . Fajny facet i dobry lekarz. Co do kompiliacji po zabiegu to ryzyko oczywiscie jakies tam jest tak jak z resztą przy kazdym zabiegu chirurgicznym. Przy prawidłowo przeprowadzonym zabiegu i własciwiej higienie po wszystko powinno byc ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam mały albo wielki problem gdy ssuwam napletka z żołędzia to jest prawie wszystko okej ale jest napletek przymocowany z żołędziem jakby taką niteczką. nie wiem co mam robić? proszę o pomoc! Czy to z czasem zejdzie?z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×