Ból pleców między łopatkami

u?ytkownik
Ewelina

Witam!Mam pytanie od 4 dni bardzo bolą mnie plecy między łopatkami.Ból jest uporczywy i nie ustępuje mimo stosowania tabletek przeciwbólowych nawet Majamilu.Do bólu dochodzi również uczucie jakby po plecach chodziły mi mrówki,sztywnieją mi łopatki.Mam stwierdzoną przepuklinę w odcinku lędźwiowym oraz jest ucisk na worek oponowy.Proszę o pomoc co mam robić,bo niedługo po ścianach będę chodzić z bólu.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
stapler

Zapewne ból właśnie jest związany z patologią w zakresie kręgosłupa. Radzę pilnie w tej sprawie skonsultować się z neurologiem. Zapewne będą potrzebne silne leki przeciwbólowe i być może także rehabilitacja. Nie wyklucza się w przypadku braku efektu terapeutycznego konsultacji neurochirurgicznej.

u?ytkownik
halina

Co to sa trzy dni mnie juz boli miedzy lopatkami trzeci miesiac i nic mi nie pomaga zadne tabl ani rehabilitacja.Umnie jest to dziwne ze klade sie spac nic mnie nie boli a rano bol powraca Jestem juz zrezygnowana czy cokolwiek mi jeszcze pomoze od jutra zaczynam nastepne zabiegi masaz kregoslupa.Nadmieniam ze u mnie podobno sa sprawy zwyrodnieniowe --pozdrawiam

u?ytkownik
Eweliina

Mnie boli kręgosłup już ok 6-7 lat( robiłam przewrót w tył źle to wykonałam i miałam lekko kręg wysunięty ale później się poprawiło) ból mam w części lędźwiowej oraz między łopatkami ból jest uporczywy, kłujący nie mogę przechylić głowy do tyłu. Lekarze nawet ci prywatni nie wiedzą co mi dolega odsyłają mnie od lekarza do lekarza pieniądze lecą a ja nie otrzymuje pomocy tylko takie słowa : * Proszę pani od tego się nie umiera (śmiech) * a ból jest nieznośny nie wiem co mam już robić. Tabletki przeciwbólowe i maści nie działają. Jestem wyćwiczona chodzę na basen, ale z dnia na dzień jest coraz gorzej. Codziennie boli mnie głowa i myślę że to może być od kręgosłupa.
Proszę o poradę bo ja się niedługo wykończę.

PS.: Mam 19 lat (kobieta).

Twoja odpowiedź