Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Swędząca i napuchnięta pochwa


Gość sandzia

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzień dobry,

dolegliwości intymne są dzisiaj bardzo powszechną przypadłością. Przede wszystkim polecam konsultację z lekarzem ginekologiem, jednak do tego czasu warto zastosować kapsułki dopochwowe Medivag®, które sprzyjają przywróceniu naturalnego stanu fizjologicznego pochwy. Zawierają probiotyczne bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus acidophilus, normalnie obecne we florze pochwy, a także kombinację składników aktywnych (kwas mlekowy, żurawina), które pozwalają kontrolować stały poziom kwasowości. Całą gamę specjalistycznych, ginekologicznych wyrobów medycznych marki Kadefarm, znajdziecie Państwo na stronie kadefarm-zdrowie.pl

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji

Ekspert marki Kadefarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
zośka - tak, zarówno wspomniane przeze mnie wyżej kapsułki Medivag®, jak i wszystkie pozostałe produkty marki Kadefarm dostępne są w aptekach, bez recepty.
Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji
Ekspert marki Kadefarm

Edytowane przez Ekspert marki Kadefarm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 
podczas profilaktyki nawracających infekcji, przy powracających stanach suchości śluzówki pochwy, przy przewlekłych dolegliwościach intymnych, Medivag® kapsułki stosuje się co drugi dzień, przed snem, przez 12 dni, a następnie 2 razy w tygodniu, aż do całkowitego ustąpienia dolegliwości.
Dodam jeszcze, że dla uzyskania pełnego efektu terapeutycznego rekomenduję jednoczesne stosowanie produktów Medivag® gel (rano) i Medivag® kapsułki (wieczorem). Długość terapii pozostaje bez zmian.
Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji 
Ekspert marki Kadefarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×