Ból w okolicy jajnika lewego, nasilający się przy stosunku

u?ytkownik
Katarzyna

Zwracam się z prośbą, gdyż w ostatnim czasie niemiłosierny ból w okolicy jajnika lewego. Podczas współżycia ból bardziej się nasila, że nie sposób jest kontynuowac stosunku. Byłam u ginekologa, który stwierdził u mnie torbiela lecz usg dopochwowe nie wykazało nic i kazał mi zbadac jelita, gdyż stwierdził problem z jelitami. Niestety jak się okazało jelita są całkiem w porządku.
Jednak bóle nie ustały, wręcz odwrotnie nasilały się... Ostatnio wymiotowałam całą noc, miałam gorączkę i na dodatek miewam jeszcze straszne bóle podczas załatwiania potrzeby fizjologicznej. Udałam się ponownie do ginekologa, który stwierdził u mnie zapalenie jajnika. Przepisał mi czopki i antybiotyk, aczkolwiek poinformował mnie, że jeśli to nie pomoże będę musiała iśc do szpitala*/
Chciałam zapytac czy zapalenie jajnika jest groźne i czy w przyszłości będę miewała problemy z zajściem w ciąże?!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
haemophilus

Kłopotów z zajściem w ciąże może nie być o ile drugi jajnik funkcjonuje prawidłowo. Zapalenie jajnika może przenieść się na inne narządy rozrodcze, dlatego ważne jest w tym wypadku prawidłowe leczenie.

u?ytkownik
Julaa

Hej ja mialam to samo tylko ze wyladowalam w szpitalu. Dostalam antybiotyki i leki rozkurczowe boli ale nie tak bardzo. a jesli chodzi o ciązę to raczej nie powinnaś mieć problemów:)
Pozdrawiam.

Twoja odpowiedź