Guz piersi - czy to rak?

u?ytkownik
Anna

Mam 34 lata, ostatnio na usg wykryto u mnie guza piersi na głębokości 4,3 mm, zaotoczkowo obszar o niejednorodnej echogenności o nieregularnych obrysach wielkości 22,4mm*5,5mm*10mm.Skóra więzadła Coppera prawidłowe, węzły pachowe niepodejrzane.
Badanie CA15 -wynik dobry
Czy to może być rak a jeżeli to jakie stadium

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
stapler

Zmiana jest podejrzana. Radziłbym ją usunąć w całości i poddać badaniu histopatologicznemu. Jesli jest to rak o tej wielkości co rozpoznana guz to zmiana jest bardzo zaawansowana (guzy do 2 cm lepsze wyniki leczenia).

u?ytkownik
Anna

Mam 29 lat jestem po amputacji piersi prawej w 2000 roku.Tego roku w kwietniu miałam usuniętego guzka z piersi lewej(włókniak na szczęście).Ostatnio byłam do kontroli i pani doktor powiedziała ze mam miąższ piersi lewej niejednorodny.Nie wiem co to oznacza i czy to jest coś złego.

u?ytkownik
Czarnulka1975

Mam34 lata.na badaniu usg wykryto u mnie guzka w wielkosci niecalego 1 cm w lewej piersi.wynik brzmi*w pl na godz7 obszar hipoechogenicznyo zatartych zarysach ok 8mm,ze slabym cieniem akustycznym do weryfikacji.poza tym zmian o charakterze tu nie znaleziono.obecnie czekam na bioosje.jestem przerazona.prosze o odpowiedz.

Twoja odpowiedź