Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w okolicy pępka po stronie prawej


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 6 miesiecy mam ból brzucha po stronie prawej w okolicy pępka.brzuch mam caly obolały, jest powiekszony, i od czuwam lekie ukłucia.Rano gdy wstanę mam uczucie ssania w żoładku, mało jem bo od razu mam uczucie że jestm najedzona i robi mi się zaraz powiększony brzuch w dodatku cały czas utrzymuje mi się gorączka 37 stopni.Dodam że wyniki z krwi i moczu mam dobre.Co mi dolega?Od czego to mnie może tak boleć? Boję się że to cos poważnego.Proszę o jakąś radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno bez badania bezpośredniego określić przyczynę dolegliwości. Trzeba oczywiście udać się do lekarza, który zadecyduje o dalszym sposobie postępowania. Objawy mogą wskazywać na patologię w zakresie żołądka lub dwunastnicy (np. wrzody). Możliwe, że będzie konieczne wykonanie USG jamy brzusznej i gastroskopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mecze sie z tym samym problemem, uczucie pelnosci, goraczka nudnosci powiekszony brzuch,zle samopoczucie, niestety nie wiem co mi jest biore lek noacid 40mg ale slabo pomaga morfologia tez jest ok. dzis dostalam skierowanie na usg jamy brzusznej.lekarz podejrzewa wrzody dwunastnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne objawy występują przy zakażeniu bakterią heliko. Warto odwiedzić lekarza. Potwierdzeniem występowania tych bakterii może być gastroskopia, badanie kału i badanie krwi (jeżeli wcześniej już pacjent miał zdiagnozowaną chorobę i przeszedł pozytywnie leczenie to badanie wykaże tylko obecność przeciwciał na tą bakterię co nie potwierdzi aktualnej ich obecności w organizmie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×