Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obrzęknięty fałd błony śluzowej w okolicy wpustu żołądka


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry. 4mies temu miałem wykonana gastroskopie i kolnoskopie bo miałem kawalek krwi na stolcu.wyniki były takie ze w kolnoskopi były jedynie drobne blizenki w okol. odbytu i stad te krwawienia.a w gastroskopi wyszło ze w okolicy wpustu jest pogrubiały obezekniety fałd błony sluzowej.pobrano wycinki i wyszło ze to polip sluzówki.potem badania na krew utajona wyszły ujemne.po0tem wszystko wruciło do normy tylko ze 2 rqazy jeszcze była ta kropka krwi.powiedziałem gastrologowi i powiedział ze to znowu sluzowka pekła.nastepnie zauwazac zaczołem ze muj stolec jest jakis dziwny.niekiedy spłaszczony i cziekawszy a niekiedy papkowato-normalny i zółtawy.byłem u gastrologa i powiedział ze to od tego ze mysle o tym co to moze byc.potem przez tydz miałem uczucie czegos w odbycie ale to przeszło.a kiedy sie nacieszyłem tym ze moje stolce wruciły do normy to ok 5 dni temu jak sie załatwiłem stolec był w połowie zekł bym czarnawy a w połowie brazowy.a nastepny był taki ze mniejsz jego czesc była czarnawa a druga popkowato brazowa.do tego pojawiły sie lekkie bóle brzucha w róznych miejscach ale po chwili znikaja lub znikaja po oddaniu gazów i do tego niekiedy sie odbija.dzisiejszy stolec był normalny tylko ze wziołem z niego kawałek i poszłem do przychodni aby sprawdzic czy niema w nim krwi i wynik był dodatni.dodam ze ostatnio załatwiam sie tak ze co 2 dzien.jestem przestraszony i jutro udam sie z samego rana do gastrologa i zobacze co bedzie.a pana zdaniem co to moze byc? czyz by nowotwór? znowu bede miał gastroskopie i kolnoskopie ktore ledwo co przezyłem.chyba ze to jest problem z jelitem cienkim?i wczesniej go nie zauwazono.mam 20 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Nie jest to zmiana nowotworowa, zostałaby zauważona podczas badań endoskopowych. Przyczyną obecności krwi może być polip lub zmiana zapalna w odbycie. Prawdopodobnie badania będzie trzeba powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×