Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ściąganie napletka


Gość K226

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem ze sciagnieciem napletka. Jakis czas temu byl o wiele powazniejszy bo moglem sciagnac jedynie tak, ze bylo widac jedynie czubek zoledzia. Niedawno udalo mi sie sciagnac o wiele dalej. Teraz przy kąpieli widac prawie caly. Ale tak na sucho bez kąpieli schodzi do połowy, Poprawilo mi sie chyba dlatego ze powymywalem sobie zluszczony naskorek pod napletkiem. Czy jak wycwicze go jeszcze to bedzie lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakiś czas temu ściągałem napletek z żołędzia tak, że było widać jedynie czubek żołędzia. Miałem problem z wymywaniem jakichs białych *płytek* (nie wiem jak to sie nazywa) spod napletka. Jakiś czas temu podczas kąpieli ku mojemu zdziwieniu ściągnąłem napletek do połowy, wymyłem to co było pod nim i udało mi się ściągnąć dalej. W spoczynku udaje mi się ściągnąć prawie do samego końca, a w zwodzie jest trochę trudniej. Powoli, powoli i dopiero dochodzi do 3/4. Zauważyłem też, że na sucho ściągam 3/4 napletka a podczas kąpieli udaje mi się prawie do końca. Co to oznacza? Mam ćwiczyć napletek? Czy iść do lekarza? Czy to co było pod napletkiem przeszkadzało w sciaganiu napletka? PS. Jest coraz lepiej Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zwracam się do Pana z prośbą o udzielenie odpowiedzi. Otóż jestem po zabiegu usunięcia stulejki. Minęło 3 tygodnie i w stanie spoczynku mogę całkowicie go zsunąć, lecz w zwodzie niestety jest tak jak przed zabiegiem. Może to wynik tego, że mam jeszcze szwy na napletku i na wędzidełku (szwy samo rozpuszczalne). Czy chodzi o to, że te szwy uniemożliwiają mi zsunięcie napletka, czy po prostu coś nie tak się goi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×