Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle brzucha w okolicy pępka z bólem promieniującym na prawą stronę


Gość Dorota z Opola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dorota z Opola

Mam 26 lat,ważę(już teraz) 52kg, od 10 dni boli mnie brzuch w okolicy pępka z bólem promieniującym na prawą stronę.Zaczęło się od bólów kręgosłupa,brzucha i głowy,po zażyciu Ibupromu max pozostał ból brzucha,oraz gorączka 39 stopni którą zbiłam polopiryną S.Badało mnie trzech lekarzy,łącznie z chirurgiem,zrobiono moi badanie krwi na limfocyty,niestety nikt nie wie co to może być,lecz każdy z lekarzy wyklucza wyrostek robaczkowy.Zalecono mi NO SPA forte 2x 1 tabletkę,niestety bez rezultatów,nikt nie zalecił zrobienia badania USG jamy brzusznej.Są to skurczowe bóle kiedy zmieniam pozycję leżenia,kiedy dużo chodzę,podniosę coś cięższego,lub kiedy zjem coś.Chirurg zalecił mi ścisłą dietę 1-2 dniową, miałam pić dużo płynów ,ewentualnie jeść sucharki,ale niemogę jeść ich cały czas niedługo sama będę wyglądała jak sucharek :).Z forum wyczytałam coś o śledzionie,moje objawy są bardzo podobne do opisywanych,proszę o poradę co mam dalej robić,brzuch nadal skurczowo codziennie mnie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pani Doroto wiem że objawy opisywane przez Panią były ok 2 lat temu ale mam pytanie co stwierdzono? czy postawiono Pani diagnozę ? natknęłam się na pani pytanie szukając odpowiedzi na moje objawy są identyczne jak u Pani również zaczęło się od kręgosłupa ...brzuch..głowa 39 gorączki i tak jak Pani ważę 52 kg lekarka moja nie wie co jest dostałam skierowania do ortopedy neurologa itp. czekam na wizyty , ale wolałabym wcześniej od Pani dowiedzieć się czemu będę musiała stawić czoła pozdrawiam anet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×