Wklęsłe sutki, sposób na ich korekcje?

użytkownik
Marzena

Witam, mam kompleks, ktory zatrowa mi zycie - moje sutki zapadaja sie i w ogole ich nie widac. Czuje sie strasznie z tym, malo atrakacyjna i przez to mam blokade do uprawiania milosci bez skrepowania. Mam 28 lat,
Prosze napisac, czy istieje jakas mozliwosc ich korekcji - zabieg?? ile kosztuje i w jakis stopniu jest skuteczny, czy isteje jakies ryzyko zwiazane z tym zabiegiem.
Z gory dziekuje

Reklama
użytkownik
haemophilus

Na początek radzę wykluczyć potencjalne przyczyny wklęsłych sutków, czyli stan zapalny, nowotwór. Ewentualne poprawki wyglądu brodawek może wykonać chirurg plastyk. Cena zabiegu może wynosić około 4-7 tys złotych.

użytkownik
anonim

Wpisz niplette w googlach i lajcik

użytkownik
wera

Masakra ja też i nie wiem co robić

użytkownik
Beata

Też to miałam. Pojawiło się zapalenie piersi i trzeba było operować. Mój chirurg zrobił mi niespodziankę...fakt część piersi usunięta, ale sutek pieknie wyeksponowany. :) Nie ma powikłań , nawet śladu ciecia bo przy brodawce samej.

użytkownik
Angelika

Boje sie kilka lat temu przez udezenie mialam krwiaka na sutku rok temu pojawil mi sie mlekotok od jakiegos czasu sutek wglebia mi sie w brodawke boje sie mam 18 lat co robic czy to moze byc nowotwor?????

użytkownik
pati

Ja terz mam taki problem

użytkownik
karinana

Ja też mam ten sam problem bylam już u ginekologa i ogólnie mi nie radził bym sobie to robiła ale już jestem pewna że będę miała operacje wyciagnięcia sutków :) po prosu chce się czuć kobieta

Twoja odpowiedź