Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Tabletki sulfasalazin a żylaki odbytu, swędzenie i pieczenie


Gość iwona

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielki problem od kwietnia biorę tabletki sulfasalazin 500 3 razy po 2 wie tabletki ponieważ lekarz podejrzewa u mnie zespół drażliwego jelita i mam pieczenia i mrowienie w okolicach brzucha od wewnątrz lekarz powiedział że tabletki dochodzą do tkanki łącznej mam takrze zespół policystycznych jajników i biorę już kilka lat yasmin od kwietnia miałam dwa razy plamienie wywołane przez bakterie i raz grzybice i dokucza mi zapalenie jamy ustnej gdzie pojawiły się krosty nieraz mam dni kiedy mało oddaję mocz lekarz przy badaniu odbytu stwierdził żylaka odbytu na którego zażywam lek detralex i czopki proktis m przy swędzeniach i pieczeniach stosuję maść posterisan hchciała bym aby ktoś mi odpisał czy te dolegliwości może wywoływać ten lek który zażywam czyli sulfasalazin bardzo proszę o odpowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lewym jajniku miałam torbiela 7*5 cm miałam robioną laparoskopie po trzech tygodniach poszłam na wizyte i ginekolog powiedziała że jest torbiel 38mm biorę tabletki na wywołanie miesiączki prowera 10mg przez 10 dni a od pierwszego dnia krwawienia mam brać diane 35torbiel która była usuwana była lutenizująca a ta obecna torbiel jest inna ginekolog powiedziała żeby się nie martwić ale ja wpadam w szał czy jest powód do niepokoju wcześniej brałam jasmin i po jasminie torbiel się powiększała czy po dianie 35torbiel zniknie błagam odpiszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×