Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy USG wykryje przepuklinę?


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialam dowiedziec sie czy przepukline da sie wykryc przez usg? poniewaz ponad tydzien temu kiedy bylam w pracy (pracuje fizycznie) odczowalam bol brzucha i zauwazylam ze mam po prawej stronie cos powiekszonego cos co znika i pojawia sie jak chce ;/ odrazu udalam sie do lekarza stwierdzila odrazu ze to przepuklina jako ze mialam okres kazala mi przyjsc po tygodniu i dala zwolnienei z pracy przez caly ten tydzien bol nie byl juz tak uciazliwy a ten caly *guzek* pojawial sie coraz rzadziej po tygodniu udalam sie do lekarza tym razem innego lekarz nie widzial nic zbadal mnie powiedzial ze wszysko jest jak w najlepszym porzadku i moge wrocic do pracy i ta wiadomosc ucieszylaby mnie ale w ten sam dzien wieczorem znow zaczelo mnie bolec a wieczorem *guzek* znow byl widoczny !!! jako ze mieszkam w wielkiej brytanii nie wiem jak odnalezc tutaj jakiego kolwiek chirurga ! dlaetgo zwracam sie z tym pytaniem?! mimo tego ze nie dzwigam to cos nadal sie pojawia jedynie co zauwazylam ze pojawia sie to zawsze po wspolnych wieczorach z narzeczonym ;p nie wiem co robic ? czy to wogole przepuklina a moze jakies problemy z jajnikiem ??? jesli to przepuklina czy wykryje to usg? prosze o odpowiedz pozdrawiam i dziekuje Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej280@msn.com

miałem podobny przypadek szkoda mówić, lekarze to konowały mnie leczyli na pęcherz moczowy nie wykonując badań podstawowych, od razu antybiotyk, zrobiłem morfologie i usg żadnych zmian i stanów zapalnych, zaczęto mnie leczyć na kręgosłup że niby bóle są od niego, zniszczyłem żołądek i przewód pokarmowy, z jednej operacji zrobiło się dwie. Naprawdę szkoda chodzić po konowałach, ja wykonując tak prace nie zarobił bym na pestki od słonecznika. Służby zdrowia u nas nie ma. Szpitale to noclegownie. Mnie odebrali dwa lata z życia. Dlatego trzeba sił aby sobie pomóc, wywiad to samemu trzeba przeprowadzać a nie lekarz z tobą. Nic a nic im nie wierze. Sami sobie taką reputacje robią jak policja. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ja mialem tak ze lekarz badniem reka nie wykryl przepukliny a na usg je wykryli - obustronna. Jest jedno ale - wazne jest jak lekarz wykona badnie usg - jeden mnie badal poprzez usg i niewykryl dopiero jak poszedlem do docenta to wykryl. poprzedni badali na lezaco a ten ostatni kazal mi stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×