Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

W trzonie żołądka okrężne przerosłe rozpulchnione łatwo krwawiące fałdy błony śluzowej


Gość wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja mama trafila ostatnio do szpitala z bulem brzucha i jest taki wynik: w trzonie zoladka okrezne przerosłe rozpulchnione latwo krwawiace fałdy blony sluzowej z powierzchniowymi nieregularnymi owrzodzeniami. Zmiana organiczna blony sluzowej trzonu zoladka . Do zruznicowania miedzy nasilonym procesem zapalnym a rozrostowym. reszta jest ok badania krwi ok watroba ok trzustka ok w lato miala robiona kolanoskopie wycieto jej polipy byly badene wszystko jest ok delikatnie powiekszona sledziona Wiem ze trzeba czekac do wynikow badam ale moze ktos mi powie czy jest duze prawdopodobienstwo ze to nowotwor czy nie ?????????????? dodam jeszcze ze u mamy zostala wykryta helicobacter. jesli ktos moze cos o tym powiedziec to bardzo ptrosze bo ja nocami nie spie a jeszcze 10 dni do wyniku mama po dwoch dniach wyszla ze szpitala i czuje sie super ma stosowac diete wczesniej jakies dwa miesiace wstecz byla podobna sytuacja (na imprezie sie objadla i tez ja mocno bolalo ale zastrzyk na pogotowiu zalatwil sprawe) z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×