Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po lewej stronie żeber i pod łopatką do krzyża


Gość kathi

Rekomendowane odpowiedzi

Od 3 dni po obudzeniu sie rano mam straszne bolesci pod lewym dolnym zebrem promieniujace do plecow ,w dotyku bol z tylu pod lopatka az do krzyza,nie mozlive lezenie na prawym boku gdyz strasznie boli lewa strona pod zebrami. bol ciagly i nie znosny,po zazyciu ibuprofenu ustepuje na 1 gdz i wraca ponownie,najbardziej doskwiera w pozycji siedzacej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marta1253

Mnie od paru dni strasznie boli z lewej strony cały bok, pod łopatką, pod zebrami. nie mogę złapać oddechu większego. Pare ddni wczesniej strasznie bolało mnie też z lewej strony w podbrzuszu. Od czego to może być? proszę o odpowiedź...:( dodam jszcze ze lezenie na lewej stronie jest niemożliwe bo czuje jakby mi miały zebra popękać :(...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo boli i boli i nic z tego nie wiem do tego boli mnie biodro po lewej i to tak ze nie umie chodzic biodropuszcza plecy bola caly czas przy wstawaniu z lozka rano masakra obracam sie na bojk i probuje wstac dobra ide spac moze sie uda pomocy !! nie chce tak zyc z takim bolem niewiadomomym bolem ktorego nikt nie zrozumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedobry ja mam podobne problemy ,takie bolesci mam od paru tygodni umnie zatrzelo sie od tego jak zjadlam cos matrznego to tak jakbym polknela kamien i tak zaczelo mnie bolec z lewej strony i ten bul jest coraz mocniejsz czasami nie do wytrzymania zadne przeciw bolowe nie pomagaja brzuch jak balon nie dozniesienia ten bol niewiem co robic bylam u rodzinnego to powiedzial ze to nerwica a boli dalej poradcie ,przepraszam z gory za bledy mam niemiecka tastature i nie idzie inaczej pisac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez bardzo boli cos w lewej lopatce i ten bol przechodzi az do przodu do piersi jak cos chce podnies lewa reka to bardzo mi ten bol dokucza niewiem co to moze byc,dziekuje jak ktos moze pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ewelina1990

Mam 21 lat i od 4 dni mecze sie z tym bolem.Najpierw zaczęlo sie od bolu brzucha a teraz okropnie boli lewy dolny bok.Z poczatku nawet moczu oddac nie moglam bo tak strasznie mnie podbrzusze bolalo i promieniowalo to rowniez na krzyz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też miałam objawy ból w lewym boku ,ból pod łopatką między żebrami,opuchnięty brzuch,ból w mostku,bolał mnie kręgosłup.Jestem po gastroskopii i miałam dwa wrzody na dwunastnicy i bakterie.10 lat temu też chorowałam na dwunastnice ale wtedy był jeden, leczyłam się długo ze trzy lata i teraz był nawrót.Jestem w trakcie leczenia i wiem że to jest długa droga z wieloma dolegliwościami leczę się już sześć tygodni i nie jest tak dobrze teraz boli mnie brzuch,(jelita) to trzeba czasu i uważać co jeść......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mnie zawiało czy jest to coś powazniejszego , ale wczoraj popołudniu zaczeło doskierwać mi kłócie w plecach na wysokości 2 żebra, w nocy obudził mnie ból praktycznie po całej prawej stronie , kłocie i pulsowanie, jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam bóle pod lewą łopatką, promieniujące do boku oraz na przód w okolicach żeber, początkowo ból był do wytrzymania, a potem każdy ruch, oddech to okropny ból, nie mogłam położyć się na lewym boku. Lekarz podejrzewał nerwoból, zalecił środki przeciwbólowe i smarowanie maściami rozgrzewającymi. Nic nie pomogło, natomiast pojawiła się temperatura. Po zrobieniu prześwietlenia płuc okazało się, że mam zapalenie płuc z wysiękiem do opłucnej. Zbierajacy się w opłucnej płyn powodował dolegliwości bólowe. Z moich doświadczeń wynika, że nie można lekceważyć początków najmniejszych dolegliwości. W moim przypadku skończyło się na dwutygodniowym pobycie w szpitalu, ściaganiu płynu z opłucnej i dalszym długim leczeniu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

Ja mam dwa miesiące raz kłucie albo czasami mulenie kilka sekund pod lewym żebrem i kłucia w okolicach lewej łopatki, albo taki chwilowy ścisk i tak na przemiennie raz z przodu raz z tyłu. Miałam usg-ok. krew-ok, gastroskopia -helicobakter i stan zapalny żoładka.Mam już tego dość, a lekarze przepisują tylko leki.Ostatnio nawet na stan depresyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×