Ból po lewej stronie żeber i pod łopatką do krzyża

użytkownik
kathi

Od 3 dni po obudzeniu sie rano mam straszne bolesci pod lewym dolnym zebrem promieniujace do plecow ,w dotyku bol z tylu pod lopatka az do krzyza,nie mozlive lezenie na prawym boku gdyz strasznie boli lewa strona pod zebrami. bol ciagly i nie znosny,po zazyciu ibuprofenu ustepuje na 1 gdz i wraca ponownie,najbardziej doskwiera w pozycji siedzacej

Reklama
użytkownik
haemophilus

Być może dolegliwości wywołane są zmianami zapalnymi w obrębie układu moczowego, układu pokarmowego. Radzę udać się do lekarza rodzinnego, który po wstępnym badaniu będzie mógł sprecyzować pochodzenie dolegliwości.

użytkownik
kathi

Czy jest mozliwe ze ten bol jest zwiazany z wrzodami na dwunastnicy?mialam je majac 16 lat teraz mam 37,wtedy mialam je zasuszane holenderskim de nolem,a bol ten mam juz poraz drugi od 2msc.czy mozliwe jest ze to nawracajace sie wrzody po latach?kathi

użytkownik
haemophilus

Możliwe, że to choroba wrzodowa. Dlatego osobista wizyta u lekarza jest niezbędna, aby zweryfikować wszyskie podejrzenia.

użytkownik
Ewelina

Mnie dzisiaj tez meczy straszny bol po lewej stronie zeber pod lopatka ze az oddychac nie moge,siedzenie jest nie mozliwe zreszta przy kazdej pozycji bol jest straszny.Chcialabym tez sie dowiedziec co to moze byc?

użytkownik
Marta1253

Mnie od paru dni strasznie boli z lewej strony cały bok, pod łopatką, pod zebrami. nie mogę złapać oddechu większego. Pare ddni wczesniej strasznie bolało mnie też z lewej strony w podbrzuszu. Od czego to może być? proszę o odpowiedź...:(

dodam jszcze ze lezenie na lewej stronie jest niemożliwe bo czuje jakby mi miały zebra popękać :(...

użytkownik
tomek

Ja mam to samo boli i boli i nic z tego nie wiem do tego boli mnie biodro po lewej i to tak ze nie umie chodzic biodropuszcza plecy bola caly czas przy wstawaniu z lozka rano masakra obracam sie na bojk i probuje wstac dobra ide spac moze sie uda pomocy !! nie chce tak zyc z takim bolem niewiadomomym bolem ktorego nikt nie zrozumie

użytkownik
anne mari

Dziedobry ja mam podobne problemy ,takie bolesci mam od paru tygodni umnie zatrzelo sie od tego jak zjadlam cos matrznego to tak jakbym polknela kamien i tak zaczelo mnie bolec z lewej strony i ten bul jest coraz mocniejsz czasami nie do wytrzymania zadne przeciw bolowe nie pomagaja brzuch jak balon nie dozniesienia ten bol niewiem co robic bylam u rodzinnego to powiedzial ze to nerwica a boli dalej poradcie ,przepraszam z gory za bledy mam niemiecka tastature i nie idzie inaczej pisac .

użytkownik
Jacek

Mnie tez bardzo boli cos w lewej lopatce i ten bol przechodzi az do przodu do piersi jak cos chce podnies lewa reka to bardzo mi ten bol dokucza niewiem co to moze byc,dziekuje jak ktos moze pomoc.

użytkownik
Ewelina1990

Mam 21 lat i od 4 dni mecze sie z tym bolem.Najpierw zaczęlo sie od bolu brzucha a teraz okropnie boli lewy dolny bok.Z poczatku nawet moczu oddac nie moglam bo tak strasznie mnie podbrzusze bolalo i promieniowalo to rowniez na krzyz.

użytkownik
bożena

Ja też miałam objawy ból w lewym boku ,ból pod łopatką między żebrami,opuchnięty brzuch,ból w mostku,bolał mnie kręgosłup.Jestem po gastroskopii i miałam dwa wrzody na dwunastnicy i bakterie.10 lat temu też chorowałam na dwunastnice ale wtedy był jeden, leczyłam się długo ze trzy lata i teraz był nawrót.Jestem w trakcie leczenia i wiem że to jest długa droga z wieloma dolegliwościami leczę się już sześć tygodni i nie jest tak dobrze teraz boli mnie brzuch,(jelita) to trzeba czasu i uważać co jeść......

użytkownik
Maciej

Nie wiem czy mnie zawiało czy jest to coś powazniejszego , ale wczoraj popołudniu zaczeło doskierwać mi kłócie w plecach na wysokości 2 żebra, w nocy obudził mnie ból praktycznie po całej prawej stronie , kłocie i pulsowanie, jakieś pomysły ?

użytkownik
Bicol

Mam 19 lat odczuwam kłucie pod lewa łopatką , chodze na siłownie od 5lat . Ostatnio połozylem sie na podłogę nie nie moglem wstać z powodu bólu , prosze od pomoc .

użytkownik
blanka

Ja mam 21lat strasznie boli mnie pod sercem w okolicy zebra ból promieniuje do łopatek mam mdłości co to może byc?

użytkownik
Podpowiedz chce

Same marudy a jakies podpowiedzi co to jest