Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wzdęcia, zaparcia i pieczenie odbytu


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,wczoraj 6.10.2009 miałam usuwaną ambulatoryjnie narośl na udzie wielkość 5mm.Moje pytanie dotyczy krwawienia z rany,mam 7 szwów i dzisiaj cały czas z rany sączy się krew w niewielkiej ilości ,czy to normalne?czy powinnam udać się z tym do lekarza?Bardzo proszę o szybką odpowiedź.Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - bardzo prosze o pomoc. Jakies dwa lata temu zdiagnozowano u mnie nerwicę, leczenie jest niestety w moim przypadku czasochłonne. Stres powoduje u mnie m.in. bardzo mocne podrażenienie jelit aż do niekontrolowanego oddawania stolca, wiem na pewno że moje problemy zdrowotne są bezpośrednio związane z reakcją organizmu na nerwy. Pięć miesięcy temu urodziłam porodem fizjologicznym synka, przez cały okres po porodzie wieczorem odczuwam zaparcie, bolesne wzdęcie brzucha i intensywne wzdęcia o zapachu cebuli. Rano natomiast pojawia się biegunka o ciemnym kolorze i konsystencji mazi. W pewnym momencie dołączyło do tego silne pieczenie odbytu czasem powiązane z bólem odbytu oraz ogólny ból podbrzusza. Byłam u lekarza gastrologa i badanie brzucha przez ucisk nic nie wykazało, mam natomiast polecenie trzymania diety właściwej dla osób z jelitem nadwrażliwym. Szczerze mówiąc niewiele trzymanie takiej diety daje. Nie wiem czy bardziej skupić się naleczeniu nerwicy - i traktować ją jako główną przyczynę dolegliwości odbytu czy szukać jakiś innych powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×