Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uszkodzenie łękotki


Gość lika

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis na USG wyszło mi uszkodzenie tylnego rogu łękotki,ale nie sprawia mi problemów i normalnie chodze czy konieczny jest zabieg artroskopi?Mam zmiany zwyrodnieniowe i na to prawdopodobnie będę się leczył,więc czy wyżej wymieniony zabieg coś poprawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elżbieta

Jeśli nie masz dolegliwości bólowych i blokady kolana , to możesz jeszcze się wstrzymać , ale są bardzo długie terminy W szpitalach publicznych w Warszawie do 2 lat , w placówkach niepubicznych do 6 miesięcy w ramach NFZ , albo odpłatnie 4.000-6.000 złotych z dnia na dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam miec ponowna artroskopie bo mam cos nie tak za pierwszym razem miałem wcinany trzon łenkotki i chondromalacje II/III stopnia i niewiem co tam jest nie tak blokuje sie i nadal boli w podobnych miejscach z tyłu i z boki kolana moze ktos wie co mi moga robic jeszcze boje sie strasznie prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do miki , to co cię boli to pewnie chondromalacje III u mnie to samo jest i w chwili obecnej leczenie zachowawcze plus odpowiednie zabiegi rehabilitacyjne a jesli to nie pomoże to zabieg artroskopowy ( proponuje jakiś porządny szpital lub klinika ) iz w mojej miejscowości nic nie zrobiono związku z chondromolacja i czekam na zabieg w lepszym szpitalu ale termin mam 2012 , leczenie chondromolacji ( debridement (oczyszczenie), http://www.rehasport.pl/kolano.php , http://vitalia.pl/index.php/mid/3/fid/2/diety/dieta/article_id/391/offsetk/0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 15lat, 3 tygodnie temu miałam wypadek na motorze przez ten czas ciągle bolało mnie kolano więc poszłam do ortopedy. Okazało sie że mam uszkodzoną łękotke (muszę dużo chodzić, jeździć na rowerze aby sie uregulowało) jeżeli przez miesiąc nadal będzie boleć to będę miała operacje... Szczerze mówiąc boje sie bo mnie ciągle boli kolano *(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×