Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwny ból rozpierania w dole pleców po jedzeniu


Gość Dariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Codziennie wieczór ok. 22 czuję bardzo silny głód. Ostatni posiłek jadam ok. 19. Pomimo tego głodu o 22 nie jem nic. Rano jak wstaję jest mi niedobrze, mdli mnie. Po jakinś czasie (kilkanaście lub kilkadziesiąt minut) wszystko wraca do normy. Również zaraz po wstaniu do max 1h idę do WC się wypróżnić. Jak zjem śniadanie to praktycznie od razu czuję taki dziwny ból rozpierania w dole pleców po lewej stronie, blisko miednicy. Zazwyczja później ten ból przechodzi w okolice żołądka i mnie męczy przez większość dnia. Jest to ciągły słaby ból. Zauważyłem również, że jak coś robię lub niosę coś co waży kilka kg to ból mi przechodzi. Potem po jakimś czasie znowu wraca. Wykonałem następujące badania: mocz, morfologia, ob, amylaze w krwi, aspat, alat, ggtp, fosfotaza zasadowa, Fe, pasożyty w kale, krew utajona, usg jamy brzusznej, kolonoskopia. Czy zatem tłumaczyć te bóle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było jeszcze wykonać gastroskopię, aby poszukać patologii w zakresie żołądka lub/i dwunastnicy. Jeśli i to badanie wyszłoby prawidłowo prawdopodobnie powodem tych dolegliwości są zaburzenia czynnościowe jelit czyli zespół jelita drażliwego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×