Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skręcone jądro


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś miesiąc temu lewe jądro przekręciło mi się o 180* tj. powrózek był jakby po środku moszny. sam sobie je nastawiłem. poza tym mam na nim żylaki. teraz się nieco zdenerwowałem, gdy zobaczyłe artykuł o skręcie jądra. czy mogło mi się coś stać ? od czego może być skręcone jądro. dodam że był u urologa i badał moje jądra ale raczej pod kątem żylaków. czasami oba jądra przesuwają się o ok. 20* do środka, a prawe kilka razy w tym roku przesunęło się o prawie 90* (bez bólu). czy jądro jest gładkie czy mogą występować na nim drobne żyłki i jakieś małe *gulki* ? Jak czasami za długo dotykam swoich jąder (badam je) czuję lekki ból, a raczej uczucie ciężaru i jakby zmęczenia jąder. czy to normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a można samemu sobie sprawdzić czy jest wszystko ok ? są długie terminy, a nie stać mnie na prywatną wizytę. nie boli mnie za bardzo, tylko czasami jak długo dotykam najądrza czuję w tym miejscu lekki ból, poza tym po stronie prawej jest jakby twardsze, ale nie twarde niż na lewym (tam są żylaki, a najądrze takie jakby trochę sflaczałe). Mam ostatnie pytanie jakie są niepokojące objawy, z którymi trzeba zgłosić się do lekarza ? wiem, że nie każdy ból itp. musi oznaczać coś poważnego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×