Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból przechodzący od pleców


Gość MIRO

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry. od dłuższego czasu mam wielki problem, a mianowicie odczuwam ból zaczynający się od pleców tak jakby to były nerki a następnie przesuwający sie do brzucha z prawej strony oraz w dól do pachwiny ,jądra i prawego uda. nie jest on ciągle czasami go nie ma .jestem leczony na prostatę ale lekarz stwierdził ze jest ona malutka a objawy jak miałem tak mam nadal mimo stosowania leków przeciw bólowych i zapalnych.miałem robione usg nerek moszny i badał mnie urolog i wszystko w porządku.robiłem wymaz z ujścia cewki oraz z nasienia i bakteri nie stwierdzono. nie wiem jakie badania mam wykonać bo nadal nie jestem zdiagnozowany .zrobiłem sobie jeszcze rtg kręgosłupa i lekarz nie widzi tutaj nic poważnego.więc nie wiem.czy to może mieć jakieś znaczenie że rok temu naderwałem sobie pachwinę grając w pikę i ona może promieniować przy wysiłku a nie miałem jej leczonej.i jeszcze do tego boli mnie prawe kolano.proszę o jakąś poradę gdzie dalej mam się udać o diagnozę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami ból w plecach może być wywołany przez zmiany zwyrodnieniowe w kolanie. Radziłbym wykonać jeszcze RTG kolana i skonsultować się z ortopedą. Być może także będzie konieczna konsultacja neurologiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×