Dziwnie zaczerwieniony żołądź

u?ytkownik
Rafał

Witam!
Zaczęło się tak. Pewnego dnia w pracy poszedłem do toalety się wysikać i pod napletkiem na żołędziu bardziej po lewej stronie zobaczyłem 3-4 takie malutkie czerwone ktrosteczki. Przez chyba 2 czy 3 dni te krostki znikały i pojawiały się w innym miejscu, czułem wtedy swędzenie , potem żołądź się zaczerwienił na powierzchni zaraz przy koronie i naskórek zrobił się jakoś dziwnie pomarszczony (wygląda jak lekko wysuszony) a krostki zniknęły. Powierzchnia żołędzia w miejscu zaczerwienienia jak patrze pod światło nie jest gładka. W czasie wzwodu jest to bardziej widoczne i wygląda jak sieć malutkich żyłeczek, aha i podczas wzwodu to zaczerwienienie rozciąga się do cewki moczowej. Po orgazmie jak z penisa odejdzie już krew widać to zaczerwienienie najlepiej przez ok 5 - 10 min. Byłem z tym u dermatologa - wenerologa i na początku przypisał mi krem PIMAFUCOT ale po paru dniech stosowania nie widziałem żadnych efektów, potem zakupiłem maść szałwiową ELISSEA i też nie pomogło. Zwróciłem się znów o pomoc do dermatologa i tym razem dał mi lek TRAVOCORT (lek sterydowy) i kazał smarować żołędzia raz dziennie przez 2 tygodnie. Stosuję go już 3 dni i nie widać żadnej różnicy, wręcz przeciwnie wydaje mi się że delikatnie się to powiększa. Dodam jeszcze że nie jest to spowodowane przez stosunek z kobietą ponieważ takowy bez zabezpieczenia odbyłem ok roku temu a dziewczyna była zdrowa 100 %. Ostatnio miałem przygodę z jedną dziewczyną ale do stosunku nie doszło, bawiła się moim penisem dłońmi, może to ma jakiś związek. Sytuacja ciągnie się od około miesiąca, może dłużej. Przy sikaniu nic nie piecze, nie szczypie, nie ma żadnej wydzieliny z nikąd ale wydaje mi się że odczuwam czasem taki dziwny ból. Kiedy np. przyciskam to miejsce palcem to zachowuje się jak skóra, robi się przez pół sekundy jak bez krwi i znowu robi się czerwona. Na żołędziu mam jeszcze zaraz pod cewką moczową naczyniaka płaskiego, ale mam go od dziecka i wątpię że ma to jakiś związek(byłem z nim u lekarza ale stwierdził że przez próbę zamknięcia naczyń krwionośnych można narobić więcej szkód tym bardziej na tak ukrwionym narządzie i zdecydowałem się go nie ruszać ponieważ nie przeszkadza w niczym, poprostu jest i już, taka uroda). Jeśli miał ktoś taki problem i uporał się z nim to proszę o pomoc, albo jeśli ktoś wie co to może być niech mi pomoże bo jestem już załamany całą tą sytuacją. Naczytałem się o jakiś chorobach itp, zobaczyłem parę zdjęć i jestem przerażony tym wszystkim. O higienę dbam, nie kocham się z żadną kobietą a tu takie coś, pierwszy raz coś takiego mi się zdarza. Mam nadzieję że przedstawiłem sprawę w miarę dokładnie i jasno. Dodam że mam 21 lat.

Reklama
u?ytkownik
haemophilus

Wygląda to na reakcję alergiczną lub infkecję grzybiczą. W takim wypadku zmiany skórne nie znikną od razu, ale stopniowo w miarę stosowania przepisanych leków. Jeśli jednak i to nie pomoże warto udać się ponownie do dermatologa.

u?ytkownik
Rafał

Dermatolog powiedział że to raczej nie żadna grzybica bo przy grzybicy pojawia się zawsze jakiś nalot itp a u mnie nie ma żadnego nalotu. Jeszcze patrząc pod światło widzę nierówności wyglądające jak ukłucia samym czubeczkiem szpilki, normalnie ich nie widać a są tylko w miejscu gdzie występuje zmiana.

u?ytkownik
Rafał

Dziś poczułem dyskomfort penisa, nie pieczenie, nie swędzenie, nie potrafię tego określić dokładnie, takie jak by pulsowanie albo coś w tym stylu, nie cały czas. zastanawiam się czy nie zacząć używać RIVANOLU dodatkowo bo czytałem że wielu ludziom pomógł. A w najlepszym wypadku po jakim czasie stosowania leków zmiany mogą zniknąć?? Pytam ponieważ z moją dziewczyną prawdopodobnie zaczniemy życie seksualne i ta zmiana mnie denerwuje, jeszcze będę jej musiał wytłumaczyć że ten naczyniak to nic groźnego i zaraźliwego (poprzedniej dziewczynie wcale to nie przeszkadzało więc myślę że będzie dobrze *)).

u?ytkownik
MD

Cześć Rafał!
Możesz napisać czy udało Ci się rozwiązać Twój problem? Jaka była przyczyna takiego stanu? Czym udało Ci się wyleczyć i ile to trwało?

u?ytkownik
Rafał

Szczerze to byłem u bardzo dobrego dermatologa i powiedział że to co mam mieści się w normie i nie ma się czym przejmować bo to normalne takie zaczerwienienie ale nie jestem do końca przekonany co do tego i muszę się wybrać do niego jeszcze raz. Powiedział że jak nie zobaczę poprawy po 2 tygodniach stosowania kremu *Cicalfate* (drogi bo prawie 50 zł za niego dałem) to żebym przyszedł się pokazać. Minął już miesiąc i prawdę mówiąc nie pomogło mi nic, może taka już moja uroda i tak ma być. Naskórek nadal dziwnie jest pomarszczony choć nie zawsze, a to zaczerwienienie wygląda z bliska jak popękane naczyńka krwionośne. Z chęcią bym Ci pomógł ale niestety nic konkretnego nie mogę Ci doradzić. Spróbuj tym kremem co wyżej napisałem. Podobno przyczyną mogą być bakterie, tak powiedział mi dermatolog ale to może być też normalny stan. W każdym bądź razie trzeba się wybrać ponownie. Jeśli masz takie coś i uda Ci się to wyleczyć to napisz tutaj.

u?ytkownik
QW

I jak? Cicalfate coś daje? Dajcie, proszę, znać jak coś wam pomoże.

u?ytkownik
Rafał

Mi szczerze powiedziawszy nie pomogło, może minimalnie mniej marszczy się naskórek w tym miejscu po tym kremiku. Ogólnie to ten krem ma właściwości gojące, antybakteryjne i regenerujące więc jeśli ktoś ma otarcie albo jakieś podrażnienie alergiczne to pewnie pomoże w bardzo krótkim czasie. Ja to się zastanawiam czy powodem mojego problemu nie będą żylaki powrózka nasiennego, tzn nie mam ich stwierdzonych ale wydaje mi się że je mam bo ostatnio pobolewa mnie lewa pachwina, tzn zaczęła tak ok 2 tygodni po tym jak pojawiło mi się to zaczerwienienie a jak się ma te żylaki to podobno wszystkie naczynia krwionośne się powiększają i mogło pojawić się takie przebarwienie. Jak chcecie to wstawcie zdjęcia a ja wam powiem czy to takie coś jak mam ja i ewentualnie wykluczyć którąś z możliwości. Ja niestety nie posiadam cyfrówki a telefonem to lipa straszna wychodzi i nic nie widać.

u?ytkownik
JA

Wie ktoś jak się tego pozbyć?

u?ytkownik
Kris

Dokładnie mam to samo spróbuj uzyc szampon przeciwłupiezowy Nizoral jak mnie piecze to go uzywam ale tez nie moge sie pozbyc tego przebarwienia.

u?ytkownik
Krzysztof

Ja mam taki sam problem i też nie wiedziałem co jest tego przyczyną. Do czasu. Któregoś dnia zmieniłem papier toaletowy na taki zapachowy, o bardzo intensywnej woni. Mam taki zwyczaj, że zawsze po sikaniu wycieram penisa papierem toaletowym. Związki zawarte w papierze w połączeniu z moczem wytworzyły coś, co bardzo podrażniło żołądź. Też była pomarszczona, zaczerwieniona, łącznie z napletkiem. Miałem wrażenie, że pod skórą żołędzia znajdują się małe krostki. Wszystko to zniknęło oprócz zaczerwienienia. Częstą przyczyną może być także źle wypłukana bielizna. Proszek także podrażnia. Po zastosowaniu Clotrimazolum wszystko zniknęło. Zaczerwienienie tylko zostało. Pozdrawiam!

u?ytkownik
pioooo

Ja mam taki problemod roku swedzi mnie i piecze penis , bylem juz nie u jednego dermatologa , robilem w3szystkie badania lacznie z hiv , badania wyszly dobrze i nie wiem co dalej robic , czy moze to byc jakas grzybica ?
jak to wyleczyc moze ktos wie ?

u?ytkownik
Unidox

Http://www.penis.com.pl/forum/printview.php?t=5057&start=0&sid=d2ff74c32f242c5b3b569bbd48bb8790

u?ytkownik
smutny

Ej, ja mam chyba to samo co Rafał, czyli ogólnie zaczerwieniona żołądź, ale ja mam dodatkowo bardzo wysuszonego..
byłem u dermatologa.. i powiedziała że wszystko jest ok i że ona nic nie widzi, ja natomiast upierałem się że coś z nim jest nie tak i że od jakiegoś czasu jest zaczerwieniony (i w niektórych miejscach widać jak pisał Rafał malutkie żyłeczki- naczynka krwionośne)
zapisała mi dwie maści oraz płyn do przemywania i jakieś tabletki
ale efektu nie widzę :/

u?ytkownik
zmartwiona żona...

Witam
mój mąż ma właśnie takie zaczerwienienie na mosznie , krostki na pachwinach i małe czerwone plamki na żołądzi
swedzi i piecze go podczas brania prysznicu i ogólnie wieczorem
jeszcze nie bylismy z tym u lekarza ale narazie smarujemy cloktimazolem moze pomoże
tak ogólnie na początku mysleliśmy ze to otarcia po stosunku ale podejżewam ze może to być uczulenie- ostatnio zmieniłam proszek
piszcie panowie co Wam pomogło w zwalczeniu tego problemu