Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Susp Ca colli uteri w raku szyjki macicy


Gość killer1983

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez mialam raka jestem juz po operacjach rok nie wiem jak inni ale mozna zaufaclekarzom moj lekarzwytlumaczyl mi na czym to polega i przygotowal mnie psychicznie bardzo duzo mu zawdzieczam nie buj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małgosia

Ja też jestem jestem po radykalnej operacji raka szyjki macjcy G1 wszystko wyglądało pięknie i na dobrej drodze ,operacja udana radioterapia udana brachoterapia tagrze ,krótko mówiąc rok cudownego spokojnego życia tak jak mi to lekarze zapewniali bedzie dobrze ale nikt nie przewidział że radioterapia i brachoterapia nie odpowiedzialnie dawkowana niszczy narząndy tak jak przepalenia pęcherza odbytu ,dziury w pochwie zaznaczając jednocześnie że po naświetlaniach żaden lekarz niechce się podjąć leczeniu człowieka po naświetlaniach wtedy umieramy nie na raka tylko na chorobe op naświetlaniach ponieważ dochodzi do zakażenia organizmu .mnie się udało przeżyć teraz jestem kaleką i przeklinam tych którzy przyłożyli ręke do tego naświetlania mam dopiero 38 lat byłam osobą pełną życia i wiary w naszą medycyne a teraz nie wierze już lekarzą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam rok temu rowniez przeszlam operacje g I szykli macicy oraz radioterapie brycho-terap.czuj sie dobrze. prawa ze lekarze nie mowia co dalej robic.trafilam na cudownego lekarza ginekologa-radioter-onkolog jestem w trakcie leczenia pochwy ktora nieleczona jest rana po brzchoterapi.i poprostu moze sie zrosnac.pozatym mam dobre wyniki. szukajcie informaci na temat naszej choroby. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.obecnie po kilku miesiacach leczenia u wspanialego prof.ginekologa i onko-radio stan pochwy po brachoterapi jest prawie wyleczony.czuje sie swietnie. nie mam zadnych skutkow ubocznych po radioterapi glowy do gory nie wolno zle myslec a juz na pewno mowic o zaprzyjaznieniu sie z tym draniem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×