Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwne uczucie przetaczania się powietrza w okolicach szyi


Gość Przerażony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przerażony

Od 3 dni mam katar i kaszle. Dzisiaj zauważyłem dziwną rzecz i jestem bardzo przerażony,Po zjedzeniu dzisiaj obiadu zauważyłem pewną rzecz jak stoje. Jak wygnę tułów w lewo lub w prawo to czuje jakby gdzieś we mnie przetaczało się powietrze w okolicach szyji. Jak ruszam tułowiem prawo lewo to cały czas słychać taki szum. Coś mi pękło???? DOdam, że nic mnie nie boli. Czy to może być coś takiego jak np czasem zatkają się uszy podczas ziewania i słyszy się bardziej wnętrze ciała do czasu połknięcia śliny? Z tym, że ja moge połykać i mi to nie przechodzi. Proszę o poradę co mi może dolegać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przerażony

Panie doktorze, dziękuję za zainteresowanie moim problemem. Poprosiłem kolegę, aby zobaczył u siebie czy ma coś podobnego. I co dziwne ma dokładnie to samo co ja. Takie *efekt* uzyskuje jak przestane oddychać, otworze usta (wtedy głośniej słychać) i zaczne ruszać ramionami na przemian wyżej i niżej. Wtedy jest taki dźwięk wypuszczanego i wciąganego powietrza. Takie coś występuje tylko jak stoję. Trochę mnie to niepokoi bo wydaje mi się, że wcześniej takiego czegoś nie miałem. Co dziwne, jak wcześniej wspomniałem, kolega ma tak samo. Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×