Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz na żołędziu penisa


Gość artur

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na żołędziu po prawej stronie guzek. Mam go już kilka lat..wielkość ok 0.5cm, jest ciemniejszy od żołędzia i jest wypukły. Podczas wzwodu się powiększa. byłem 2-3 lata temu u lekarza który stwierdził ze* to naczyniak i żeby nic z nim nie robić..ZE ON NIE PRZESZKADZA W NICZYM, jeśli zacznie sie powiekszac to prosze sie zgłosic* jednak mnie to denerwuje i chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś sposoby na usunięcie jego. Caly czas myśle ze przez ten guz mój penis nie rozwija sie prawidlowo-tzn ze nie rośnie. Podczas wzwodzu ma 15cm, przez jego obecnosc nie jestem pewny siebie podczas stosunku i trwa on dość krotko 10-15minut, czy srodki na przedluzenie stosunku dostepne w internecie sa skuteczne?..i odpowiednie dla 22latka, nie zaszkodzą mi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę w tej sprawie bezpośrednio skontaktować się z urologiem. Jest wiele sposobów usuwania takich zmian począwszy od klasycznego wycięcia, przez laseroterapię czy krioterapię (zamrażanie). Musi dokładnie ocenić to urolog i zadecydować o dalszym postępowaniu. Jeśli przedstawi Pan lekarzowi dokładnie o co Panu chodzi nie powinno być problemów z usunięciem tego guzka. Na chwilę obecną nie radzę stosować w przypadku takiej zmiany (być może rzeczywiście to naczyniak) jakichkolwiek preparatów czy też urządzeń zwiększających wzwód. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×