Guzek między kolanem a stopą

u?ytkownik
Iwona

Mam 25 lat,od roku wyczuwam guzek na prawej nodze.Jest on umiejscowiony z przodu nogi,miedzy kolanem a stopa,tak mniej więcej w połowie.Jeśli przykucnę,to jest on bardziej wyczuwalny i czuje,jakby tam była jakaś galaretka,czy woda.Co to może być?Czy mam pokazać to lekarzowi?Jeśli tak,to do jakiego specjalisty się zgłosić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
stappler

Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem ogólnym. Być może to jakiś tłuszczak, włókniak, wykrzepiały żylak. Chirurg po zbadaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu (zapewne usunie zmianę i wyśle do badania histopatologicznego).
Pozdrawiam.

u?ytkownik
agnieszkaa

Mam dokładnie to samo, i nie wiem co z tym zrobić. Iwonko, napisz czy byłaś u lekarza i jak to się dalej potoczyło. Pozdrawiam.

u?ytkownik
rrrrrr.....

Ja mam dwa takie guzy, jeden pojawił się jakieś 2 lata temu, ale poszedlem do lekarza dopiero w ubiegłym roku jak pojawił się obok starego, nowy guz. Chodziłem po różnych specjalistach, od chirurgów naczyniowych po reumatologa i nikt nie był mi w stanie nic powiedzieć na ten temat.Jak leżę albo siedze guzów nie widać, pojawiają się dopiero jak soję albo biegam/chodzę, są dość miekkie, jak naciskam słychać dziwne *pyknięcie*, ale to podobno nie jest żadne naczynie krwionośne... tak wyszło na badaniu USG... lekarze nie wiedza co to jest, ja tez niestety nie wiem....

u?ytkownik
Aleksandra

Mam dokładnie to samo i nie wiem co to jest. Niedługo wybieram się do lekarza.

u?ytkownik
Dawid

Mam kilka takich guzków na obydwu nogach dajcie znak czy ktoś dowiedział sie czegoś o tym przypadku

u?ytkownik
Kaka

Witam czy dowiedzieliście sie co to za guzki? Moje 4 letnie dziecko taki ma i bardzo się martwię.

Twoja odpowiedź