Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Euthyrox N 50 a tycie


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może ktoś wie czy euthyrox n 50 można brać i później iść jeszczde spac oczywiście rano tak po 5.00 bo mam syna który ma niedoczynność tarczycy i przed wyjsciem do pracy podaje mu tabletkę i idzie jeszcze dalej spać tak na dwie godziny .Czy tak moźna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, biorę eutyrox 25 od miesiąca i przytyłem jakieś 3 kg. Czuje się nadęty, zacząłem nie mieścić się w spodniach (brzuch mam jak piłka). Cały czas trenuje biegam... wiec coś jest nie tak. Postanowiłem że od jutra nie biorę tego leku bo wcześniej o wiele lepiej się czułem fizycznie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euthyrox i cała ta medycyna *nowoczesna* jest nic nie warta. Skończyłam po 7 latach brania tego świństwa. Leczę się płynem Lugola. Czuję się rewelacyjnie. Wszystkie procesy życiowe wracaja do normy. Tego nie da się opisać. Polecam zgłębić tę dziedzinę. Do tego trzeba się przygotować, a przede wszystkim zgłębić wiadomości o jodzie. Polecam książkę *Jod leczy*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biore juz eutyrox 75 od 3 lat i jestem mega szczupła ale dopieor teraz od niedawna am ataki braku apetytu. Nic mi nie wchodzi a jak cos zjem to zbiera mi sie na wymioty i umiem nic nie zjesc przez 24h.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie ciąży wyszły mi problemy z tarczycą. Brałam euthyrox 50 i 100 a teraz zamiast 100 mam 75. Niestety bardzo przytylam odkąd go biorę. Aż 15 kg! Nie pomogła zmiana diety ani ćwiczenia. Waga stała na początku w miejscu a potem znów w górę. Pół roku temu przerwalam branie leku. Czuję się dobrze, chudne i nie wypadają mi włosy a wyniki badań mam bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hookup Females Makes use of Cost-free Matters? A Great Horizontal Benefit!



Free of charge hookup girls dating apps online is the best solution if you're tired of likely to bars and night clubs simply
to be prevented, and even even worse, laughed at.
I realize what it's like because I've been there. I found myself single and
desperate during the time -- I essential a whole new spouse -- nevertheless i continued striving because I had no other decision. If you're one particular
man who wants to hookup with sexy women without gonna those
places where the women are by yourself, then this report may just improve your existence.
It would clarify why internet dating online is the greatest alternative
if you're a masculine who may be shy to method
a lovely female inside a bar or membership.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×