Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle w boku, z przerwami, czy to wyrostek?


Gość Małgorzata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Małgorzata

Witam, panie doktorze gdzieś w marcu w kwietniu bolało mi w boku z prawej strony, tak że wytrzymać nie było można.Mama mi dała szwedzkie zioła troczę pomogło,jakiś miesiąć temu znłów zaczeło mi boleć w boku,ale tak z przerwami.Teraz ból zdarza się rzadziej ale czasami tak boli że muszę się zgiąć w pół, teraz mi boli staw biodrowy,a dokładnie tak że jak chcem podnieść nogę do klatki piersiowej to jest taki ból że nie da się wytrzymać.Chodzić też za bardzo nie dam rady z tego powodu.Moja szwagierka do szpitala trafiła ze zgnitym wyrostkiem gdyż lekarz uwarzał że ból jest za słaby,a po 2 latach okazało się że miała prawie zgniły wyrostek, więc trochę się boję i niechcem trafić w takim stanie jak ona.Czy to jest wyrostek?Co mam robić?Dodam tylko tyle że lekarz mi przepisał dexak i no-spa ale nie pomogły wię wystawił kolejne tabletki dicloberl czy coś takiego.Czy wy lekarze potraficie tylko dać tabletki i zbyć pacjenta?Tylko tak wszystkie lekarze potrafią leczyć?Za poradę z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Zapalenie wyrostka robaczkowego powinien rozpoznać/ wykluczyć chirurg. Można jeszcze wykonać usg jamy brzusznej. Jeśli przepisane leki nie są skuteczne trzeba zgłosić się ponownie do lekarza. Niestety rozpoznawanie zapalenia wyrostka robaczkowego nie jest sprawą prostą, często objawy są niecharakterystyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×