Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nie mogę nasunąć napletek z powrotem


Gość neah

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pare pytan. 1. Od 2 tygodnii mam problem z napletkiem - zsunalem go za zoladz przypadkowo i nie moga go zalozyc spowrotem na zoladz :/ caly czas probowalem go jakos zalozyc, jak byl w stanie spoczynku, zarowno jak i w zwodzie, i nic. no nie moge. raz tylko udalo mi sie ale do polowy zoledzia, i po jakims czasie i tak sie zsunal za zoladz do tego *rowku*. pare lat temu mialem taki sam przypadek, lecz sam sie jakos po jakims czasie nalozyl i bylo ok. A teraz mija juz drugi tydzien i nie wiem co zrobic. Chcialbym miec zakryta zoladz napletkiem. Teraz czasem swedzi, przeszkadza w chodzeniu. Podobno nawet (jakis lekarz pisal) ze ten ucisk moze doprowadzic do bezplodnosci. Czasem moja zoladz sie fioletowa, ale ogolnie normalnie wyglada. jak naciagnac spowrotem napletek na zoladz? Czy dam rade jakos samemu, czy musze isc do lekarza? Nigdy nie bylem u urologa. 2. Zastanawiam sie nad pojsciem do urologa/androloga poniewaz obawia mnie mala wielkosc mych genitalii. Czlonek jak i jadra, praktycznie nigdy nie rosly. Mam 17 lat, a ich rozmiary sa takie same jak kilka lat temu. wiec wcale nie rosna. w stanie spoczynku moj penis mierzy z 5cm, a w stanie wzwodu z 11.. to bardzo malo. czy on jeszcze urosnie? moze mam cos nie tak z hormonami? Jadra tez sa bardzo male... dodatkowo prawie zawsze po wytrysku, prawe jadro jest tak duze jak bylo przedtem, tylko lewe sie zmniejsza... jak bylem maly to mialem zapalenie jadra, ale podobno zostalo wyleczone. Moze to mialo na to jakis wplyw? Czy powinienem udac sie do lekarza? powinienem isc do urologa, czy do androloga? czy powinienem wczesniej zrobic jakies badania hormonow czy nie? prosze poradzcie mi, bo naczytalem sie w internecie roznych strasznych rzeczy i sie boje :p ps: dzis zauwazylem ze moja skorka na dole penisa jest czarna, taka lekko popekana. jakby byl w ziemi. czy to jakas choroba? chyba koniecznie musze sie wybrac do urologa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem pod zimna, po ciepla woda i nic :/ no nie chce. z przeodu na tym rowku sie zatrzymuje skorka i nie moge jej zalozyc na zoledzia. ps: isc prywatnie do urologa czy lepiej pojsc do rodzinnego po skierowanie i isc bezplatnie? podbono taki zabieg kosztuje z 2,5tys zl prywatnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam 13 lat i wczoraj byłem u doktore z STULEJKĄ kazał mi sciągać napletek i smarować rano wazeliną a wieczorem maścią gdy dziś rano nasmarowywałem wazliną nie mogłem założyć napletka spowrotem! Podejrzewam że to ZAŁUPEK nie wiem czy mam jeszcze probować czy iść do urologa BŁAGAM POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×