Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Duża ilość kaszaków na penisie


Gość Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry. Muszę zasięgnąć rady lekarza. Mam nadzieje,że wskaże mi gdzie mam iśc tzn. do jakiego lekarza bądź do jakich specjalistów. Na moim penisie oraz na worku mosznowym jest bardzo duża ilość białych kaszaków. Są małe i nie bolą ani nie swędzą lecz to bardzo mnie krępuje i mam na tym tle kompleksy. Poza tym bardzo nieładnie to wygląda ( no tak jakbym się nie mył).Nie da się ich wycisnąć tak jak pryszczy. Proszę mi wskazać czy są jakies zabiegi w studiach dermatologicznych albo czy lekarz może mi to pomóc usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojtek :(

ja tez tak mam... ale radze isc do lekarza ja nie ide bo sie boje mozesz tez sprubowac:Kaszaki możesz natomiast zlikwidować za pomocą kompresów ze skrzypu. Zawarty w roślinie kwas krzemowy łagodzi podrażnienia i reguluje pracę gruczołów łojowych. Przygotujesz go z: 2 czubatych łyżek liści skrzypu zagotowanych w 2 szklankach zimnej wody. Należy je gotować ok. 3 min. Gdy wywar przestygnie, należy zmoczyć w nim kompres z waty, a na wierzchu ułożyć zioła. Tak przygotowany nałożyć na miejsce z kaszakiem i trzymać ok. godzinę (można przykleić plastrem lub owinąć bandażem, aby kompres nie spadł). Kurację należy powtarzać raz w tygodniu ja to zaczne robic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×