Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Odszkodowanie po zabiegu usunięcia obu jąder


Gość Anonimowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 19 lat i opisze swoj przypadek. Okolo pol roku temu z niewiadomych przyczyn (prawdopodobnie skret jadra) wystapilo u mnie ostre zapalenie lewego jadra. Trafilem do szpitala na oddzial chirurgi i bylem hospitalizowany przez 4 dni. Po pobycie trafilem na konsultacje do ordynatora urologii jednego ze szpitali specjalistycznych, po czym bylem skierowany na prywatne wizyty do urologa. Niestety moje jadro po zejsciu zmniejszylo sie nieznacznie i nie odzyskalem juz czucia. Zostalem skierowany na badanie nasienie i markerow bHCG oraz AFP. Badanie nasienia wykazalo calkowita nieplodnosc tj. brak stwierdzenia jakichkolwiek plemnikow. bHCG i AFP bylo w normie lecz z czasem bez pozytywnych skutkow leczenie ponowilem badania ktore wskazaly bHCG 3,58 AFP norma, dodam ze dzialo sie to podczas brania leku biosteron 25, pozniej undestor dla poprawienia libido. Po konsultacji z lekarzem, stwierdzil on ze musze odstawic te leki na min 10dni i ponowic badanie markerow, ktore niestety wskazywalo bHCG juz 22,5 AFP norma. Morfologia i OB byly wporzadku, ale zrazony czesciowo do postepowania mojego lekarza udalem sie do profesora, ktory natychmiast sierowal mnie na oddzial urologi i onkologii w jednej z wroclawskich klinik. Musze dodac ze 6lat temu przechodzilem zapalenie prawego jadra ktore niestety zeszlo w atrofie. Musialem zgodzic sie na zabieg usuniecia obu jader. Przyjmuje obecnie Androtop w formie zelowej i czekam na wyniki badan histopatologicznych. Moje pytanie jest nastepujace, jestem uczniem technikum, czy moge starac sie a jesli tak to jak ma to wygladac i na jakiej podstawie, o odszkodowanie? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×