Miesiączka po operacji laparoskopowej usunięcia pęcherzyka żółciowego

u?ytkownik
Nadia

Dzien dobry, miesiąc temu przeszłam operację laparoskopową usunięcia pęcherzyka żółciowego, czuję się już dużo lepiej, a moje pytanie brzmi czy przeprowadzony zabiego miał wpływ na wystąpienie u mnie misiączki? Okres spóźnia mi się już parę dni (wykluczam ciążę).

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
stapler

Niestety, ale tak może być. Stres operacyjny oraz wpływ leków może na pewien czas zakłócić cykl miesiączkowy (ale na krótki okres). Niedługo wszystko powinno wrócić do normy.

u?ytkownik
Dorota

Witam miesiąc temu miałam operacje usunięcia woreczka żółciowego zaczęto metodą laparoskopowa ale ponieważ miałam wcześniej dwie cesarki i za dużo zrostów zrobiono metodą klasyczną .Miesiączka spóżnia mi się już 8 dni wykluczam ciążę. Po operacji dostawałam Dolargan, Ketonal ,Pyralginę w zastrzykach ponieważ miałam silne bóle.Czy te leki i sam zabieg mogą mieć wpływ na miesiączkę?

u?ytkownik
stapler

Tak, sam stres okołooperacyjny oraz zwiększona ilość leków może opóźnić krwawienie miesiączkowe.

u?ytkownik
ryba

Tydzień temu miałam operacje usunięcia woreczka żółciowego metodą laparoskopową 6 dzień po operacji wystąpiła u mnie miesiączka czy to normalne?

u?ytkownik
ryba

Dodam że to po raz drugi w ciągu 2 tyg!

u?ytkownik
agata

Ja miałam laparoskopie - usunięcie torbieli we wrzesniu rok temu... miesiaczka odrazu wrocila mi do normy. zadnych spoznien ani nigdy za wczenie :P pozdrawiam

u?ytkownik
Justyna

JA mam takie pytanie
miesiac temu mialam operacje 10stycznia na noge .leczenie trwa nadal jednak zastrzyki i antybiotyki juz zurzylam Spoznia mi sie okres narazie 1-2 dni okolo czy jest to przez operacje?

u?ytkownik
Wiola

Dwa miesiące temu miałam laparoskopie (usuniecie cysty) . Po zaiegu okres wytapil normalnie tzn w 29dc, natomiast nastepny spoznia mi sie juz 20 dni, czy to normalne? prosze o odpowiedz

u?ytkownik
kaminka

Ja miałam laparoskopię 3 tygodnie temu i miesiączka spóznia mi sie już 8 dni .Zaczynam się martwić, boli mnie okolica pępka po prawej stronie.

u?ytkownik
Gośka

Ja miałam laparoskopie 15 marca 2010 , dwa dni później dostałam okres , brałam zastrzyki przeciwzakrzepowe , miesiąc później spóźniał mi się okres dostałam 26 kwietnia i ciągnął się przez cały miesiąc , lekarz powiedział , że to przez laparoskopie .

u?ytkownik
agi

Ja mialam 4 dni temu laparoskopowe usuniecie pecherzyka żółciowego...czekam na miesiączke...czy moze sie opózniac ?

u?ytkownik
samira

Miesiac temu przeszlam operacje na ropne zapalenie pecherzyka zolciowego zapalenie otrzewnej itd. powinnam dostac okres 12.06 a operacja byla 8.06...minal miesiac a ja dalej nie mam okresu.... dostawalam pyralgine ketonal delrium antybiotyki caly miesiac (augimentil) oraz zastrzyki przeciwzakrzepowe..nie jestem w ciazy a okresu nie ma boje sie .... stresuje sie dodatkowo tym*/*/ pomocy :((

u?ytkownik
Kasia

Czy w trakcie okresu mozna poddac sie laparoskopii?

u?ytkownik
madzia89

Niestety chyba nie,ja mialam taki przypadek i nie podjeli sie lekarze,bynajmiej tak jest w Gdansku,A miałam 3 dzien miesiaczki.