Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększone węzły chłonne na jelicie cienkim


Gość kasiula :(

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasiula :(

Mój chłopak od lat zmaga się z bólami brzucha zanim się poznalismi miał różne doligliwości miał różne badania ale lekarze doradzali mu ze to sa nerwobóle i ma sie nie denerwować... ostatnio znalazłam jego wyniki z 2004 roku gdzie wynikało ze ma zapalenie na żołądku. Zazwyczaj na te bóle miał zapisywaną Nolpaze przed rokiem bóle na nowo się narastały i postanowiłam ze musi to przebadać inny lekarz przepisaliśmy się wiec do innej przychodni wykryto ze ma zapalenie dwunastnicy. I znowu przez dłuższy czas brał Nolpaze . niedawno po wiekszym wysiłku dostał silnych bółów brzucha i przez 2 dni silnych wymiotów. Zadbałam wiec o to by poszedł do szpitala tym razem,wykazało ze wytworzyły się bakterie i ma powiększone węzły chłonne na jelicie cienkim.dostał Nospe forte Ipp40, nistety nie mógł zostać szpitalu bo nie było miejsca. po 2 tygodniach przyjmowania tabletek bóle i wymioty powróciły a także doszło rozwolnienie.... dziś był u lekarza kazał mu poczekać do końca miesiąca i wtedy sie zgłosić ze zrobionym usg....mam jeszcze jedno pytanie czy to jest zaraźliwe, i czego możemy się obawiać. Lekarz mówił ze nie za wesoło jest . co mamy robić dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×