Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Naczyniak kręgosłupa a rehabilitacja


Gość Małgorzata

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o informację jak długo trzeba czekać na operację kręgów szyjnych w Lublinie.Podobno Lublin robi te operacje na wysokim poziomie.Czy ktoś może to potwierdzić.Czekam na wiadomości z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niewielkiego naczyniaka w odcinku szyjnym, wielkości 10mm. Niewielki, ale bój prawej ręki olbrzymi, drętwienie, mrowienie, sinienie, niższa temperatura, niedowład. Ból głównie skupia się w ramieniu i promieniuje czasami również do kości obojczykowej. Nie pomagają leki przeciwbólowe: tabletki ani domięśniowe np. ketonal. Lekarz rodzinny wydał mi 3 skierowania do ortopedy a ortopeda odsyłał do neurologa. Neurolog znowu do ortopedy i tak każdy mówił, że to nie jego działka, wypisując recepty na kolejne leki przeciwbólowe. Na szczęście mam upartą lekarkę rodzinną. Wszystko trwało ok 8m-cy, aż w końcu trafiłam na ortopedę, który dodatkowo skierował na rezonans i wyszło szydło z worka - naczyniak. Teraz czekam do lutego na wizytę u neurochirurga i zobaczymy co dalej i ile jeszcze czasu będą leczyć mnie lekami przeciwbólowymi. W wieku 30 lat wysadzą mi wątrobę i dodatkowo będą diagnozować kolejny rok. Ot i nasza cała służba zdrowia.Szkoda gadać :( MAŁO JEST LEKARZY DIAGNOSTÓW, DOCIEKAJĄCYCH I POSZUKUJĄCYCH CHOROBY W OPARCIU O OBJAWY. Chorobie przypisują objawy a nie na odwrót. Nie dziw zatem, że w większości leczą objawy a nie chorobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niewielkiego naczyniaka w odcinku szyjnym, wielkości 10mm. Niewielki, ale ból prawej ręki olbrzymi, drętwienie, mrowienie, sinienie, niższa temperatura, niedowład. Ból głównie skupia się w ramieniu i promieniuje czasami również do kości obojczykowej. Nie pomagają leki przeciwbólowe: tabletki ani domięśniowe np. ketonal. Lekarz rodzinny wydał mi 3 skierowania do ortopedy a ortopeda odsyłał do neurologa. Neurolog znowu do ortopedy i tak każdy mówił, że to nie jego działka, wypisując recepty na kolejne leki przeciwbólowe. Na szczęście mam upartą lekarkę rodzinną. Wszystko trwało ok 8m-cy, aż w końcu trafiłam na ortopedę, który dodatkowo skierował na rezonans i wyszło szydło z worka - naczyniak. Teraz czekam do lutego na wizytę u neurochirurga i zobaczymy co dalej i ile jeszcze czasu będą leczyć mnie lekami przeciwbólowymi. W wieku 30 lat wysadzą mi wątrobę i dodatkowo będą diagnozować kolejny rok. Ot i nasza cała służba zdrowia.Szkoda gadać :( MAŁO JEST LEKARZY DIAGNOSTÓW, DOCIEKAJĄCYCH I POSZUKUJĄCYCH CHOROBY W OPARCIU O OBJAWY. Chorobie przypisują objawy a nie na odwrót. Nie dziw zatem, że w większości leczą objawy a nie chorobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×