Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w odbycie, hemoroidy wykluczono


Gość OLIWIA

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem boli mnie od 3 lat w odbycie,hemoroidy wykluczono,zrobiłam rezonans kości ogonowej,,,,w opisie są zmiany jakieś opony przeponowe i kątowe ustawienie końcowego odcinka kości guzicznej ból nadal mnie męczy, lekarze mówią że tak będe egzystować do końca życia ,to jest wprost niemożliwe przeciez muszę pracować a mam siedząca pracę ,,,,jak mam zlikwidować bóle ogólnie co mam robić byłam już u proktologów chirurgów, ortopedów i nadal duży znak zapytanie proszę o pomoc.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za odpowiedź ale byłam u neurochirurga i mówi że to jest w takim miejscu że nie można operować tez jest znak zapytania postawiony że może być to uraz kości guzicznej ale sami nie wiedza,,,,,,,, jaką można jeszcze metoda zachowawcza sie bronić przed bólami oprócz leków????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedx ale u neurochirurga i mi odradzał operacje że to ostateczność ,,,,wspomnę że jeszcze napisano e tym opsie że uraz kości guzicznej i znak przytym zapytania,,,,więc jak można zachowawczo leczyć takie bóle kiedy nie można usiąść na tyłku z bólu ani chodzić jeszczeraz proszę o pomoc ...może jakieś zabiegi które nie znam?????i mi nie proponowano.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma podobne bole w odbycie nie moge spac ,boli mnie tez w lewej czesci pachwiny i jadro,lekarze stwierdzili jakis krwiak i mialem zabieg laparoskopowy,ktory nic nie pomogl ciagle boli a inni lekarze mowia nic ci nie jest mozesz pracowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromna prośbę. Dzisiaj przeczytałam Wasze posty. Mam chyba to samo, tzn. miałam tomografię komputerową kości krzyżowej i guzicznej, w której napisano m.in. *kątowo zagięta kośc guziczna*. Napiszcie proszę co zorbic, bo ból mam straszny każdego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

identycznie jak u mnie ...w opisie podkreślono kątowe ustawienie końcowego odcinka kosci guzicznej ,jestem właśnie po zabiegu już ponad rok czasu.....ale miewam nadal bóle w odbycie tylko moze bardziej mnie dokuczliwe ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam bole kości ozonowej i w odbycie do tego w ledzwiach w okolicy lewej pachwiny i jajnika podczas współżycia bol również występuje po lewej stronie badania wykonane to iść brzucha wszystko ok na lewej nerce torbiel prosta 10 mm , morfologia i mocz w porządku , ginekologicznie książkowo, rtg stawow biodrowych ok, rtg całego kręgosłupa wykazało lewostronna nieznaczna lordoze z poglebiona lordoza, dziś byłam u chirurga w lewej pachwinie coś chirurg wyczuł mam skierowanie na usg tej pachwiny podejrzenie przepukliny ale malutkiej z tego co mówił na pewno nie dawalaby typu objawów więc moje pytanie czy rzeczywiście ucisk na nerw może dawać takie objawy czy powinnam udać się do neurologa? Mecze się już 8 miesięcy przewlekle bole najgorzej kiedy dzwigam, wykonuje ćwiczenia fizyczne , i śpię na lewym boku.... Tak się nie da żyć siada mi psychika.... jestem tym zmęczona i zestresowana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fizjoterapia miednicy? Mi już usunięto szczelinę i skrzepy. Jednak ból od dwóch lat nadal jest. Okazało się że jakieś skurcze i jestem strasznie tam napięty . Jakieś ćwiczenia mi dali i zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×