Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bolesny guzek z tyłu głowy oraz zmiany skórne


Gość Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Wystraszylam sie kilka dni temu poniewaz zaczela mnie bolec glowa pop prawej stronie na dole, troszke nad karkiem. Na poczatku myslalam ze zle ulozylam sie do snu i stad ten bol ale okazalo sie trzymac kilka dni z rzedu a szczegolnie przy ruchach glowa oraz przy nacisku palcem w jedno miejsce. Jestem aktualnie w 14 tygodniu ciazy, myslalam tez ze to moze jakies zmiany hormonalne, poniewaz stan mojej cery sie pogorszyl, wiec przypuszczalam ze moze i tam cos sie tworzy typowo tradzikowego. Aczkolowiek oglodam to codzinnie i moj partner stwierdzil ze pojawil sie tak jakby jasno zabarwiony dosyc duzy pieprzyk. Teraz juz przestalo bolec, ale pozostal ten pieprzyk. Co to moze byc? Czy powinnam sie obawiac czegos powaznego? Prosze o odpowiedz. Serdecznie pozdrawiam i dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno odpowiedzieć bez badania co to może być. Zapewne to nic niepokojącego. Może przeszła Pani miejscowy stan zapalny skóry (gruczołu łojowego) po którym pozostała taka zmiana pozapalna. Najlepiej w sposób planowy skonsultować się z dermatologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za odpowiedz, zapewne przy nastepnej wizycie w Polsce skonsultuje to z lekarzem bo w kraju w ktorym mieszkam lekcewaza takie sprawy...(chociaz sie nie zapowiada ta wizyta zbyt szybko dlatego wolalam zapytac tu, na forum). Dziekuje raz jeszcze i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×