Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból penisa po wytrysku


Gość Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Po wytrysku i często zaraz po nim cięzko jest mi oddać mocz i jak go oddaje sprawia mi to ból. Czasami po dwukrotnej masturbacji (jedna po drugiej) odczuwam ból we wnętrzu penisa. Co to może być? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Problemix

Ja też coś takiego mam cały czas. Np jak zrobiłem sobie dobrze to w trakcie wytrysku i zaraz po nim czuje ból (morze nie jakiś megamocny ale jest to ból). Mam równierz problem z oddawaniem moczu. Czasem musze troche posiedzieć zanim sie porzadnie odleje ale to jest denerwujace. Czy można mi jakoś pomóc bez większego roztrzęsiwania sprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Z Rok sie z tym mecze

Ja mam taki problem ze ciagle czuje parcie na oddanie moczu a jak np wstrzymuje to czuje ze cos tam siedzi w środku to znaczy mocz czuje po prostu przy ruchu jest to kłopotliwe bo przeszkadza jeżeli chodzi o oddawanie moczu to tez musze sterczec bo coś go blokuje nie jestem lekarzem ale myśle ze po wytrysku sie to pogłebia bo zostaje troche tej spermy w środku nie wiem przeciez to nie powinno stanowić problemu a jednak coś w tym jest cos mi blokuje swobodne oddanie moczu może ktoś sie zna na tym ? Ide do Urologa może jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrex888

Witam. Po wytrysku penis zaczyna mnie boleć, tzn bardziej trzon (bez żołędzia ). Na szczęście ból na drugi dzień ustępuje. Pytanie, co to może być ?! Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiek

Witam ,Ja mam podobny problem, iż czuje bul prącia w czasie wytrysku ,nawet nie mam chęci na sex z kobieta , nawet próbowałem masturbacji i okazało się ze już nie mam tyle spermy i nie ma takiego odrzutu spermy i przy masturbacji jak mocno nie sciskam ręką to nie czuje bulu, tragedia, *-( Jak by ktoś coś wiedział ne ten temat to poproszę o podpowiedzi, Byłem u urologa i kazał mi zrobic usg i jest wszystko OK i robiłem badanie moczu i tez OK. a z 3 lata temu miałem zapelenie prostaty ,, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem też taki problem jak koledzy. Lekarz powiedział, że wszystko ok, dał leki i ćwiczenia, ale nic z tego nie pomogło. Wreszcie radę dał krem swiss medical z lidokainą, który kupiłem bardzo tanio na polecanej stronie naporost.pl którą też serdecznie polecam, bo cena najlepsza, przesyłka dyskretna i szybka. A wystarczyło, że posmarowałem członka tym kremem i nie ma mowy o bólu. Ja go stosuję raczej przed stosunkiem z tego względu, że dodatkowo opóźnia wytrysk. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×